Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már várjátok a karácsonyt?

Már várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én eddig sose vártam,de most valahogy igen várom.
2010. okt. 2. 12:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Ja és a vizsgaidőszakról annyit, hogy én mindig kitaláltam valamit, hogy ne kelljen tanulnom, s általában így ki lett takarítva a lakás, mert inkább takarítottam, mint tanultam.

(S persze a Harry Potter sorozat minden kötete a vizsgaidőszakban lett kiolvasva.)


:D


13:39 voltam

2010. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanolyan nap lesz, mint a tobbi, valszeg dolgozni fogok.
2010. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom mert rossz lesz :(

Soha nem voltunk még ennyire rossz anyagi helyzetben és hatalmas teher az hogy a rokonság (anyósomék) elvárják az ajándékot, de az nem lehet Tesco márkás mert az szerintük gagyi... Nem tudunk a pénzhiány miatt elköltözni és még mindig egy kis lukban kell nyomorognunk olyan emberek között, akik nem szeretnek senkit csak magukat... Még karácsonyfára sem lesz pénzünk, akkor miért várjam?

2010. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Várom.Azért mert nekem kb.innentől karácsonyig,megállt az idő hangulatom van,ami tetőzik karácsony tájékán.Ha ezen túl vagyunk repül az idő és ujra itt a nyár.Amugy szeretem a karácsonyt,főleg mióta van gyermekem is.
2010. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

Én várom, állítólag karácsonyra kapom a német juhászom xD

vagyis ez a tervük.. xD

2010. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
a kérdezö arra kiváncsi h mi a véleményünk! ez se hasznos se nem hasznos válasz mert VÉLEMÉNY!!!. aki nem várja karácsonyt mi a fa*ért kell lepontozni?????
2010. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

igen nagyon várom végre megint!!:)

Elsö karácsonyom lesz a részeges apám nélkül nyugisan, elsö karácsony férjezetten és a férjemmel, elsö a kislányommal, aki akkor 3 és fél hónapos lesz:)) juhééé és újra igazi fenyöt állítunk a müfenyö helyett... És végre valahára a szeretet és békesség honol majd a lakásban. Így hogy a fenébe ne várnám? Kicsattanok a boldogságtól!!:D :)))

22/L

2010. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

"de most nem nagyon várom, mert nem fogok tudni senkinek sem ajándékot venni, emiatt meg rosszul érzem magam. Mindenkinek olyan jó kis ajándékot találtam ki, de sajnos úgy alakult, hogy konkrétan semmit nem fogok tudni adni senkinek. (se anyu,apu, se tesó...) :(

Amúgy meg pont karácsony és szilveszter között lesz a legjobb barátom halálának az évfordulója, úgyhogy emiatt sem leszek túl boldog"


mi történt a szüleiddel, a tesóddal és a legjobb barátoddal?:S


20/L

2010. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
70%
Szia az idén várom a karácsonyt mert végre 2 év után kezdünk helyre jönni anyagilag a hogy , a 2 kisfiamnak föleg a nagyobbiknak meg tudom venni azt amit annyira szeretet volna meg kapni hogy , lássam a boldog elégedet arcukat nekem nem kel csak vmi aproság mde ők meg érdemlik az elmult években elég szükősre voltunk fogva mindenegyes ünnep napkor Tudom hogy nem erről szól az egész de vhogy engem jól érzésel tölt el hogy fogom majd tudni teljesetieni a kivánságukat!
2010. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Legjobban gyűlölt képmutató ünnep.. kvára nem várom...
2010. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!