Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a mindent elsöprő,...

Hisztek a mindent elsöprő, elsőlátásra szerelemben, ami aztán életetek végéig tart? Vagy abban, hogy létezik az az ember, akivel tökéletesen összepaszoltok, és ha végre megtaláljátok egymást, akkor azt tudni fogjátok, és örökre együtt maradtok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 16:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

Az első látásra szerelemben talán nem hiszek, de az örök szerelemben igen.

Csak kevesen találják meg, és aki megtalálja, az is könnyen elveszíti, ha nem hajlandó tenni érte.

Egyébként nem feltétlenül jó az örök szerelem... mert ha meghal az illető, és évek telnek el, hiába próbálsz új életet kezdeni, mindig ő fog eszedbe jutni, egy dalról, egy falevél lehullásáról, bármiről.

2010. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem első látásra verzióban nem feltétlen hiszek... viszont abban, hogy van igaz szerelem, amikor pontosan tudja az ember, hogy örökre együtt maradnak...igen... én megtaláltam...méghozzá életem első szerelmében a nagy Ő-t... tudjuk, hogy örökre együtt leszünk... 26/nő
2010. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
93%

amikor először találkoztam a párommal, akkor nagyon megmozdult bennem valami. éreztem, hogy meg kell ismernem.

aztán már aznap este (kicsit alkoholos mámorban úszva) ment a nagy smárolás :D

azóta együtt. talán menni fog a következő 50 év is. :)

2010. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
79%
nem hiszek ebben és nincs ilyen szerintem,esetleg ideig-óráig
2010. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
Az igazi szerelem olyan, hogy tart 2-3 évig, aztán pedig átalakul egyfajta szeretetté, ami viszont már életed végéig megmarad (jó esetben)
2010. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszek ebben ahhoz hogy egy kapcsolat sokáig tartson nem szerelem kell hanem kölgyönös kötödés, kommpromiszum, egymásra utaltság, ennek már nincs köze a szerelemhez, ha a kapcsolat jó akkor a felek szeretetet éreznek egymás iránt de a legtöbbször csak élnek egymás mellet.
2010. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem első látásra lettem szerelmes, hanem amikor jobban megismertem. De egy életre. Fantasztikus összhang van köztünk, és teljes elfogadás .Mintha a testem másik fele lenne, ahogy a Genezis írja: lesznek ketten egy testté. Mi örökre együtt maradunk, ez teljesen egyértelmű.

Sajnos nem mindenkinek adatik ez meg. Az unokahúgom éppen válik. Nagyon sajnálom őket.

2010. okt. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik, csak nem mindenki találja meg vagy vannak akik későn találják meg.Ismerek olyan párokat akik már nagyon régóta együtt vannak éls még mindig szeretik egymást vagy legalább is még úgy érzik, h. nem kell nekik más.Van aki 17 évesen találja meg van aki csak felnőtt korában, van aki öreg korában és van aki egyáltalán nem találja meg.A világ nagy és bárhol lehet az igazi.
2010. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%

Én eddig olyat éltem át, hogy amikor először találkoztunk, tudtam, hogy valamiért összetartozunk. Annyira jól éreztem magam vele. Aztán jó néhány órákig beszélgetős találkozás után már azt éreztem, hogy beleszerettem. Szóval nem első látásra szerelem volt, hanem első látásra "összetartozás-érzés". De mai napig úgy gondolom, hogy vele fogom leélni az életem.

Volt már olyan is, amikor azt éreztem, hogy első látásra szerettem bele valakibe, de utólag rájöttem, hogy mivel mélyebben sosem tudtam megismerni az illetőt, mert sosem "jöttünk össze" és sosem beszélgettünk hosszabb ideig, így az érzés inkább volt rajongás, mint szerelem.

2010. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%
Örök szerelemben nem, de szeretetben igen.
2010. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!