Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kapcsolat vége?

Szerintetek ez a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt, az első 2hónap tökéletes volt, kölcsönös tisztelet, őszinteség, minden fontos dolog meg volt.

Az elmúlt egy hónapban nem tudtunk találkozni(nem egymással volt bajunk), beszélni is ritkán tudtunk(igaz ebben ő a hibás).

Ma találkoztunk volna, azt mondta hív, hát nem hívott, én meg nem szeretek várakozni, felhívtam, mondta hogy még megy vissza dolgozni, még csak a fele van meg.

Erre mondtam neki, hogy akkor ma se találkozunk. Kérdezi hogy már mért ne találkoznánk? Mondom mert este végzel nem tudsz majd jönni(egy városba lakunk de messze) és fáradt leszel. Erre mondja h elege van és kinyomta.

Sose volt ekkora bunkó velem, mint mondtam már mindig tisztelt.

Gondolom azért csinálta ezt mert amúgy sem akart volna jönni, nem így van?


2010. okt. 3. 14:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja de am kedves velem ezt leszámítva, meg érdeklődik, lehet igazatok van itt az utóbbiaknak, hogy más baja volt.
2010. okt. 3. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!