Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan tettem szóvá a szüleim...

Jogosan tettem szóvá a szüleimnek, hogy úgy érzem kivételeznek az öcsémmel?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az öcsém és én is otthon élünk, van munkánk, keresetünk..Az öcsémnek másfél éve kereső (23 éves) , én pedig öt éve (28 vagyok) . Az öcsém eddig semmit sem adott haza, én pedig rendszeresen, havi 25 ezer forintot, már fél éves munkaviszony után kezdtem haza adni (egyébként jutányos összeg, szóval nem szeretnék hálátlan lenni , ennél akár többet is kerhetnenek). Kezdett zavarni, hogy ő adómentes, jobban is keres, és nem kell haza adnia semmit velem ellentétben..


Nem vagyok irigy és az öcsémnek sem szeretnék rosszat, legszívesebben elköltöznék már, de olyan albérlet-és lakás árak vannak, hogy kilátástalannak látom az egész életem ..


Ezt a helyzetet pedig úgy éltem meg, hogy vele kivételeznek és velem szemben ez nem korrekt, ráadásul jóval kevesebbet keresek.


Más családoknál ez hogy működik? Köszönöm szépen előre is a véleményeket.



2023. jan. 29. 21:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
35%

Fura?????

Hát, te aztán igazi ingyenélő lehetsz!

2023. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, teljesen igazad van. Jogos elvárás részedről, hogy a szülők egyformán kezeljenek benneteket.

Ha te fizetsz, fizessen a tesód is. Ha a tesód nem fizet, ne fizess te sem.

Ez ellen nem lehet kifogása a szüleidnek.

2023. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!