Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám elmondta, hogy...

Az anyám elmondta, hogy megütötte az öcsém barátnőjét. Mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek van egy új nője, akit senki sem kedvel a családban, mert idősebb az öcsémnél 11 évvel. Én sem nézem jó szemmel ezt a "kapcsolatot", és nem kedvelem a nőt ezt nem titkolom. Épp róla beszélgettünk, mikor anyám azt mondta, hogy az a nő olyan gerinctelen, hogy 2 hete lekent neki egy jó nagy pofont és még vissza se mert szólni. Azóta már többször találkoztam az öcsémmel, anyánál is volt és nem adta jelét, hogy tudna a pofonról.

Nem bírom a nőt,de azért túlzás megpofozni mint egy gyereket nem? El kéne mondanom az öcsémnek, hogy figyeljen oda és ne történjen meg többször?



2023. febr. 1. 09:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%
valakire*
2023. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem kedveli őt anyukád, tiszta sor, de megpofozni?

Mert ha a nő mondjuk felvett volna egy nagyobb hitelt öcséd nevében, még csak-csak, de így...

Evvel tudod mi a baj? Hogy ezzel az öcsédet is elég könnyen elmarhatja magától, nem csak a nőt.

Egyébként szabad kérdeznem, hogy a korán felül miért nem kedvelitek?

2023. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

#12 kérdező: barátnőm öt évvel idősebb a férjénél. Köszönik, rendben van a házasságuk.

Anyukám is idősebb, mint apukám, ők is jól megvannak már több, mint 40 éve.

2023. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
97%
Menjetek el a Mónika-showba.
2023. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
26%
Jaj, annyira unalmasak a kamukérdéseid.
2023. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

A nő helyében biztos úgy pcsán rúgtam volna a pofozkodó vénasszonyt hogy nyekkenjen. Nem vagyok amúgy erőszakos típus, de ez önvédelem, és ha ti ilyen putris white trash vagytok, akkor anyád is csak ebből a stílusból ért.

Szerintem szólj az öcsédnek hogy anyátok debil és verekszik.

2023. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Hogyha nem mondta el a nő, akkor lehet úgy véli, megérdemelte.


Ha én jogtalanul kapok pofont - és nem azért mert habzó szájjal szidom a jó édes kva anyját a másiknak -, akkor

1. szólok a barátomnak, ha az ő családtagja adta

2. aznap feljelentem

2023. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
"Hogyha nem mondta el a nő, akkor lehet úgy véli, megérdemelte." Vagy tipikus áldozat mint a nők jelentős része, és inkább hallgat a pasija előtt minthogy a családjának ugrassza.
2023. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott anyád, miért ütötte meg? Csak mondott valamit. Nem kérdezted? Nagyon primitív dolog az ilyen viselkedés, de még ilyen embereknél is viszonylag ritka ( ha csak nem részegek), hogy csak úgy, szórakozásból megütnek valakit. Mit reagálj? Mondd meg anyádnak, hogy többet ne tegyen ilyet és kérjen bocsánatot.
2023. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Drága mamának ezek szerint még nem volt olyan, hogy az általa adott pofon kétszeresét kapja vissza. Érheti még meglepi. :)
2023. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!