Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám elmondta, hogy...

Az anyám elmondta, hogy megütötte az öcsém barátnőjét. Mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek van egy új nője, akit senki sem kedvel a családban, mert idősebb az öcsémnél 11 évvel. Én sem nézem jó szemmel ezt a "kapcsolatot", és nem kedvelem a nőt ezt nem titkolom. Épp róla beszélgettünk, mikor anyám azt mondta, hogy az a nő olyan gerinctelen, hogy 2 hete lekent neki egy jó nagy pofont és még vissza se mert szólni. Azóta már többször találkoztam az öcsémmel, anyánál is volt és nem adta jelét, hogy tudna a pofonról.

Nem bírom a nőt,de azért túlzás megpofozni mint egy gyereket nem? El kéne mondanom az öcsémnek, hogy figyeljen oda és ne történjen meg többször?



2023. febr. 1. 09:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem 11-15 éves az öcséd. Így sajnálom öcsédet is és a barátnőjét is. Szerintem nézzetek magatokba, és próbáljátok meg elfogadóbbak lenni, hagyni a másikat is élni... Ez nagyon nyomasztó lehet az öcsédnek is. :(
2023. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!