Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Van egy olyan szakmám, ami jónak mondható ,de még ott sem tudok megmaradni, mert egyszerüen nem vagyok szocializálódva. Rettegek ha kapcsolatba kell lépni idegen emberekkel. Gyárakban is jártam már, azt se bírtam sokáig, mert az idegeim fel adták. Nem bírtam azt a sok stresszt ,ami ott ért. Eddig sehol nem bírtam sokáig megmaradni, folyton ott hagyom az állásokat, jobbat keresve, jobb főnökkel, amilyet persze nem találok.Mégis mit kezdjek így magammal? Talán valami mást kéne tanulnom? Milyen szakma való nekem? Szeretem az állatokat, és a növényeket.

(Bunkó emberek tartsák meg a véleményüket)


2010. okt. 4. 13:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kinek kell ápolgatni a lelkét? Azoknak akik a munkahelyükön mondják el a gondjaikat. Sosem szoktam ezt tenni, és az sem látszik rajtam, ha valami problémám van, mert én minden nap hasonlóan viselkedem. Pont úgy mint bárki más, csak százszor jobban ráparázok mindenre, és nem nyalom körbe idegen emberek hátsóját. ILyen vagyok.

Köszi mindenkinek a választ. Azt a könyvet pedig el fogom olvasni.

2010. okt. 5. 12:44
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A pályaváltás nem fogja megoldani a gondjaidat,mert mindenhol kell emberekkel érintkezned,kapcsolatot tartanod ,akkor is ha kertésznek mész,vagy biológusnak,
2010. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

igen ám, csak a mennyiséggel és a kapcsolat milyensége a változó!

Például egy programozó vagy egy adatrögzítő kevesebbet érintkezik emberekkel személyesen egy nap mint egy bankban ülő tanácsadó!


Érted már?

Szóval igenis a pályaválasztás során kell azokat a helyeket megtalálni, ahol ő is jól érzi magát!

2010. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!