Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexusom lenne?

Apakomplexusom lenne?

Figyelt kérdés

13 éves voltam, mikor apám először kavart egy másik nővel, akkor tetszett meg egy 40 éves híresség, azóta többször volt 40 év körüli ember, akibe beleszerettem, ismerősök, tanár, még akár távolabbi rokon is. Apám 3 éve megcsalta anyámat, azóta erősen haragszom rá. Vendéglátásban dolgozik, tehát csak hétfőnként van itthon +-1-2 nap, de hétvégén sosem. Tehát már lassan 10 éve van ez velem, hogy idősebb pasik is tetszenek és azóta is romlott meg a szeretet apám felé, mivel azóta sokat veszekednek anyámmal, de még nem váltak el és valószínű, hogy nem is fognak. Mindeközben sajnálom is, mert a tesóm is alig beszél vele a történtek miatt, én pedig néha beszélnék vele, de szinte képtelenség, mert nem értjük meg egymást, anyámmal kiskorom óta jobban kijövök, neki mindent elmondok mert ő mindig otthon volt és meg is hallgat. Apámmal csak felszínes dolgokról lehet beszélni. Az idősebb pasik iránti "rajongás" pedig megmaradt, most is tetszenek, akár halott énekes, vagy 60 éves színész, de sosem volt nálam sokkal idősebb pasival viszonyom, csak 5 évvel idősebb pasim volt.

Ez vajon lehet apakomplexus, vagy ez normális?



2023. febr. 6. 12:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy így szeretnéd pótolni a hiányát, igen. Majd egy terápiában ki lehetne ezt bogozni, ha már eleged lesz a apu-párokból.
2023. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
52%
Nem baj az, ha idősebb a férfi partnered.
2023. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

1# vagyok. Én nem ismertem az apámat, így voltak pótapáim életem során, akik nagyon fontosak voltak, kicsit pótolták a hiányát. Tehát, ha valahogy szét tudnád választani a szerelmet, akkor úgy is lehetne.

De ha van egy öt évvel idősebb párod, és mellette valami pótapád, akit szeretsz és ő is, szerelem nélkül az is tök jó. De nekem az se fáj, ha 20-30 évvel idősebb pasival vagy. A lényeg talán az, hogy ha egy pótapuval vagy együtt, akkor ha ez nem gyógyít/nyugtat meg, akkor érdemes kicsit terápiába járni.

50f

2023. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ez minden valószínűség szerint apakomplexus.
2023. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Ismertem már ilyen lányt. Nagyon jól elvoltunk! F.
2023. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, az! Éld ki a vágyadat! Egyszer élünk!
2023. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit igen
2023. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit annak tűnik hiszen egy 17 éves lány nem lesz szerelmes egy 50-60 éves férfiba,ha nincsen a képbe apakomplexus.
2023. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és én is voltam már szerelmes idősebb nőbe. Pl. huszonpár évesen 40 évesbe. Ezt nem tartom anyakomplexusnak, mert korombeliek is tetszettek mindig, de mellette néha idősebbek is. Szerintem sincs ezzel semmi gond, gondolom neked is néha korodbeliek is szoktak tetszeni, nem csak és kizárólag idősebbek.
2023. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a magyar tanárnőmbe voltam szerelmes gimnáziumban. Ő ötven körül volt, én 19. Meg színésznőkbe, srácként...
2023. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!