Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is aki úgy érzi, hogy...

Van más is aki úgy érzi, hogy szerencsétlen idiótákkal él egy házban vagy csak engemet ver a sors?

Figyelt kérdés
Komolyan megőrülök már lassan. Anyám is hajtja a kreténségeit ezerrel, kikészítve már engemet is meg gyakran apámat is. Apám meg már mióta leérettségiztem mindennel hozzám rohan tanácsért (mintha az az érettségi olyan sokat érne és nem érettségizne le ma már minden idióta): "szerinted most mit kellene tennem?" "Neked mi a véleményed erről? Neked mégiscsak érettségid van" stb. Máskor meg a fejébe vesz valami oltári nagy hülyeséget amiről nem lehet lebeszélni. Megint máskor meg én vagyok hülyének nézve, például ha valami tanácsot adok neki arra vonatkozóan, hogy hogyan könnyíthetne magán, meg végső soron mindannyiunkon. Meg amikor pont nem számít az a fene nagy szakértelmem neki akkor önmagát dicséri oda meg vissza, csak éppen anyámat is beleértve mindenki úgy bassza át ahogy nem szégyenli. A haverjaim amikor róla, meg egynéhány dolgáról mesélek csak röhögnek vagy le vannak döbbenve, hogy lehet valaki ekkora barom.

2023. febr. 15. 00:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%
Csak tégedET. :D
2023. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
96%
Valahol vicces hogy mindig a legidiótábbak hiszik a többieket idiótának. Nézz tükörbe kérdező.
2023. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
96%

Kicsit több tiszteletet a szüleid iránt!

Felneveltek, taníttattak.

Eltartanak gondolom még ma is. Vagy van már munkád, fizetésed és beleadsz a kiadásokba?

A kölcsönt mire költik? Megélhetésre?

Jársz szórakozni? Azt miből teszed?

Ki fizeti az áramot, a fűtést , a telefont, az internetet?

Annyit nem várhatnak el hogy normálisan kommunikálj velük?

Önállósodni kellene és megmutatni hogy Te mire vagy képes egyedül.

Lenézed őket az érettségiddel az az igazság.

Nézd meg a szótárban az empátia szót és picit gondold át újra amiket leírtál.

2023. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
3%
Én is hasonlóan vagyok, és itt még azt se lehet mondani hogy fedelet raktak a fejem fölé, mert a nagymamám házában élünk, vele laktunk míg meg nem halt, anyám most örökölte meg tavaly, egész idáig soha nem volt semmijük. De persze hasonlóan okosak mint nálad, és osztani akarják az észt úgy hogy semmit nem tudnak felmutatni. Ahogy én sem, de én legalább nem akarok beleszólni abba hogy mit csinálnak, mert nem is érdekel. Évek óta keresgélem a lehetőségeket elköltözni, eddig sajnos eredmény nélkül.
2023. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, tehát te ugyanúgy még egy albérletet sem tudsz biztosítani a fejed fölé, mint ahogy anyádék.
2023. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy egyedül.

Szerintem a szüleid is ezt érzik 😂

2023. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire különb vagy tőlük, akkor miért élősködsz rajtuk?
2023. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Darius- ***** válasza:
94%

Legyen igazad.

Pakold ossze a holmidat és élj meg magad egyedul. De ha nem sikerul, vigyazz azokkal a haverokkal, mert azt fogjak mondani, barom vagy.

2023. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
16%
A sok bolond szülő pártját fogó, lepontozó marhák gondolom inkább az utcára mennének vagy a híd alá, amíg nem sikerül elköltözni. Nem is csoda hogy a fidesz van hatalmon 12 éve, hibbant egy nép ez a magyar.
2023. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
87%
29, ritka marha, aki még ebbe is a fideszt keveri.
2023. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!