Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is aki úgy érzi, hogy...

Van más is aki úgy érzi, hogy szerencsétlen idiótákkal él egy házban vagy csak engemet ver a sors?

Figyelt kérdés
Komolyan megőrülök már lassan. Anyám is hajtja a kreténségeit ezerrel, kikészítve már engemet is meg gyakran apámat is. Apám meg már mióta leérettségiztem mindennel hozzám rohan tanácsért (mintha az az érettségi olyan sokat érne és nem érettségizne le ma már minden idióta): "szerinted most mit kellene tennem?" "Neked mi a véleményed erről? Neked mégiscsak érettségid van" stb. Máskor meg a fejébe vesz valami oltári nagy hülyeséget amiről nem lehet lebeszélni. Megint máskor meg én vagyok hülyének nézve, például ha valami tanácsot adok neki arra vonatkozóan, hogy hogyan könnyíthetne magán, meg végső soron mindannyiunkon. Meg amikor pont nem számít az a fene nagy szakértelmem neki akkor önmagát dicséri oda meg vissza, csak éppen anyámat is beleértve mindenki úgy bassza át ahogy nem szégyenli. A haverjaim amikor róla, meg egynéhány dolgáról mesélek csak röhögnek vagy le vannak döbbenve, hogy lehet valaki ekkora barom.

2023. febr. 15. 00:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
95%
13as a kérdező szülei se jönnek ide panaszkodni az idióta, semmirekellő gyerekükre.-D
2023. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
95%

29eske, gondolom ha a kérdező leidiótázza a szüleit neki minimum doktorija van minimum fél milliós fizetésből, abból meg telik költözni. ha meg nincs annyi agyi kapacitása, hogy normálisan fizető munkát találjon és felnőttként is a szülein élősködik, akkor lapítson.


Csak a Karenek és Boomerek hibáztatnak másokat a saját nyomorukért.

2023. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
86%
#30 sikerült a lényeget megfogni. Egyébként az országunk vezetése nem éppen egzisztenciabarát, de ez nem is véletlen. Tényeket meghazudtolni meg igencsak böszme dolog, ugyanis meg lehet nézni hogy az emberek mennyi része tud elköltözni úgy hogy becsületesen dolgozik, és egyedül szeretne elköltözni. De ha nem egyedül még akkor is. És még a diploma se garantálja ezt. Ismerek olyat aki 350ezerért dolgozik (az már nagyon jó pénz egy érettségivel), lakótársa is van, és épphogy kijönnek a pénzükből. Többségünk éhbérért dolgozik, ezt be kell látni. De nincs ezzel gond, én pl el fogom érni hogy végre elköltözzek, csak ehhez sajnos legalább egy kicsit firnyákosnak kell lenni, erre tanít ez a hazai élet. Viszont amíg ez nem sikerül, hadd legyen már joga az embernek kinyilvánítani a nemtetszését, főleg amikor én is lehetőség szerint inkább elvonulok, ugyanúgy dolgozok én is, amit lehet azt mindent magamnak fizetek, ellentétben az öcsémmel, akinek csontig benyalnak, és még az én nyakamra járnak amikor valami bajuk van. Továbbra is ez a kérdés: ezzel együtt van aki inkább az utcára vagy a híd alá menne? Elköltözni is könnyű? Aki nincs tisztában az árakkal az most menjen és nézzen szét, nyissa ki a szemét, mert az eddig vagy aludt, vagy nem itthon élt, az biztos.
2023. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
#32 doktori kell ahhoz hogy valaki megszólalhasson? De aki csak sírni tud és nem tenni semmit, az tényleg megérdemli a nyomorát.
2023. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes hogy arra nem tud reagálni őlordsága, az agyoniskolázott kérdező, hogy miért nem költözik el
2023. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
31-es, nyilván nem, hiszen pont hogy a szülei az idióta semmirekellők :D
2023. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!