Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miert kegyetlenkedik...

Vajon miert kegyetlenkedik egy anya a gyerekevel?

Figyelt kérdés
Beleborzongtam a sok tortenetbe amit itt elolvastam!Kegyetlenkedo agressziv szulok, szenvedo meggyotort gyermekek!Mitol lehet egy anyaban/apaban ennyi harag, gyulolet?
2010. okt. 5. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
stressz,nehéz megélhetés,anya apa rossz kapcsolata ami kivetül a gyermekre :( alkoholizmus a szülőknél..sorolhatnám még..
2010. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Biztos vagyok benne, hogy a szülő a saját nyomorát sikertelenségét vetíti a gyerekre!

Rajta éli ki a dühét, amiért egy társadalmi nulla!

2010. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Gyermekkorában vele is kegyetlenkedtek. Ezt a mintát tanulta, ezt képes csak továbbadni.
2010. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Igen, a saját nyomorát, sikertelenségét kell valakin levernie. Az én anyám is ezt csinálja. Amikor jókedvű, normálisan viselkedik, ahogy elkezd stresszelni a munkája miatt vagy valami felhúzza, előtör belőle az idegbetegség. Elborul az agya, veri a gyerekeit, a kutyákat. Nem normális.
2010. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
hát én 14 éves vagyok de a sok anya már sztem a saját dühét a saját szerencsétlenségét vetiti a gyermekeire:S sajnos az én anyukám sem becsül semmire betegen dolgoztat esőbe kint stb...de én már a leorditásnál maradok:D
2010. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hat igen, akinek nincs onbecsulese, pozitiv ENkepe, az a gyermekeit sem tudja szeretni, ez bizonyitott teny.Letezik ilyen esetben a masik veglet is, amikor a szulo tulszereti a gyermeket, megad neki mindent, mert o nem kaphatta meg.
2010. okt. 5. 10:30
 7/15 anonim válasza:

hát az még mindig a jobbik eset!a kényeztetés!

borzalmas,hogy nálunk igy "elnézik" a gyerekkínzást!van olyan ország,ahol megbüntetik a gyerekverő szülőt,akár szab.vesztéssel.

2010. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, te hány éves vagy?
2010. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, van aki azt adja tovább. Ilyen esetben hiányzik belőle a jó érzés, a szeretet és a szánalom. Magyarul kegyetlen, kíméletlen.


Van, aki pont azért, egy ujjal sem nyúl a gyerekéhez.

Inkább azért ezt a változatot kellene választani.

2010. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Én éppen a fordítottja vagyok,mint gyakorló anya már 26 éve. Nagyon nehéz gyermekkorom volt, apa alkoholista, anya meg idegroncs apám miatt. És persze ki szenvedtemeg én, és én. Tanúltam belőle sajnos. Akár milyen problémák tornyosultak eddig az életemben, a gyerekre soha nem vetítettem ki. Inkább szépen elmondtam neki, anya most miért rossz kedvű, mi az amit meg kell oldanom, de kislányom téged nagyon szeretlek.A mai napig ez a hozzáállásom a gyerekemhez, aki már felnőtt. Ordítással, bántalmazással csak elvadítjuk mellőlünk a gyereket. Miért lenne szegény ő a bűnös,hiszen ő kicsi korában, és még nagyobb korában is igazán a szülőre támaszkodhat, tőlle kaphat igazi segítséget lelkileg is. A szomszédunk állandóan verte a gyerekeit, meg is lett az eredménye, egyik sem látogatja, most meg nekem síránkozik. Valyon miért is?
2010. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!