Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titokzatoskodik előttem...

Miért titokzatoskodik előttem a barátom? Vagy ez nem szándékos?

Figyelt kérdés

például:

most szabin van, nem dolgozik 1 hétig.

én mondtam neki, hogy én kora délután végzek. teljesen rugalmas a munkaidőm, ha akarom be se kell mennem (anyának dolgozom, bármikor elenged)

erre amikor végzek, rámnyom egy sms-t hogy délután neki áll maszekolni.

nos. ennyi erővel egész délelőtt is együtt lehettünk volna, ha akarja és ezt tudja is, csak azért jöttem ma be, mert gondoltam a délutánunk is szabad lesz, akkor már délelőtt dolgozom

a lényeg: egész délelőtt elvolt nélkülem(pedig velem lehetett volna) és amikor ráérek (de ha szól délelőtt is ráértem volna) akkor meg bevágja, hogy maszekolni akar.

Szándékosan kerülhet?

Most ne írjátok, hogy kérdezzem meg, mert ilyenkor mindig azt mondja, hogy de most kell a maszek munka és kész, minek akadékoskodok.

mert gyakran ez van amúgy.

és érdekelne akkor hogy telt a délelőttje, de ezt sem kérdezhetem meg, mert féltékenységnek veszi!

Szerintetek?


2010. okt. 6. 17:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát. Van ilyen. Hány éves? No és te?
2010. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

tehát nem áll elém ilyenekkel, hogy hogy legyen a mai nap?

mikor látlak?

én elmondom neki hogy mikor végzek. erre bólint és pont.

és amikor végzek, bevágja, hogy nem ér rá.

1*, 2* ez el is menne

de hogy mindig....

2010. okt. 6. 18:11
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez bűzlik.

Elég nagy bunkóság volt ez a húzás tőle.

Egy párt alkottok, miért ne tudhatnád, hogy mivel töltötte a délelőttjét? Mi titkolnivaló lehet benne vajon?

Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled.

2010. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

alapadatok:

én 25, ő 30

1,5 éve együtt

komoly dolgokat tervezünk, de minden még csak ezen a szinten van

folyamatosan bizonytalan vagyok, mert nekem szépeket mond, de másokkal simán flörtöl, amibe nem lehet(!)beleszólásom.

nemrég békültünk ki, mert bizalmatlanságra hivatkozva szakítottam vele, mire ő fűt-fát ígért.

erre most ez van.

és nem értem szándékos, vagy nem

most is folyamatosan bizonytalanságban vagyok tartva

2010. okt. 6. 18:15
 15/36 A kérdező kommentje:
most meg ti is azok lettetek hogy nem válaszoltok?
2010. okt. 6. 18:31
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben tuti megmondanám neki a magamét!!! Én úgy látom hogy megitn flörtölget melletted. Milyen emberek vannak :(((
2010. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Már válaszoltak: beszéld meg vele! A helyedben én egyébként azt csinálnám amit ő: leszarnám. Ha valamikor eszébe jutni találkozni, belemennék, aztán nem sokkal előtte lemondanám, és nem árulnám el az okát. Kíváncsi volnék, mi lenne a reakciója erre.
2010. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

már megtettem, hogy akkor nem megyek át "mert már késő van"

erre totál kiakadt, hogy de most van szabin, most kell kihasználni és ha nem megyek át elgondolkodtató, hogy egyáltalán folytassuk e, mert milyen lány az, aki ilyen helyzetben(szabi- egy kincs -alatt) lesz*rja a barátját.

Szóval ha én vagyok ilyen = veszekedés

és rájöttem kővel visszadobálózni nem vezet sehova, csak megint jön egy kő.

most rém kedves volt, beszéltünk telon.

kérdeztem a délelőttjét. azt mondta tv-zett, meg megnézett egy honlapot kocsikról. és pont. most kérdezzem tovább, hogy ez tartott este 4-ig?, mert akkor ment maszekolni.

hát nem tudom.már azt sem mit kérdezzek, mit beszéljek vele, hogy tudjam mi van.

2010. okt. 6. 18:53
 19/36 anonim ***** válasza:
52%
ezek ürügyek kifogások szakítást akar generálni,mert jött egy jobb nő téged meg csak addig tartott mig nem volt egy jobb,tapasztalat.
2010. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

akkor minek van velem????

mindjárt találkozunk

ma már nem tudok többet írni

köszi az eddigieket

2010. okt. 6. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!