Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titokzatoskodik előttem...

Miért titokzatoskodik előttem a barátom? Vagy ez nem szándékos?

Figyelt kérdés

például:

most szabin van, nem dolgozik 1 hétig.

én mondtam neki, hogy én kora délután végzek. teljesen rugalmas a munkaidőm, ha akarom be se kell mennem (anyának dolgozom, bármikor elenged)

erre amikor végzek, rámnyom egy sms-t hogy délután neki áll maszekolni.

nos. ennyi erővel egész délelőtt is együtt lehettünk volna, ha akarja és ezt tudja is, csak azért jöttem ma be, mert gondoltam a délutánunk is szabad lesz, akkor már délelőtt dolgozom

a lényeg: egész délelőtt elvolt nélkülem(pedig velem lehetett volna) és amikor ráérek (de ha szól délelőtt is ráértem volna) akkor meg bevágja, hogy maszekolni akar.

Szándékosan kerülhet?

Most ne írjátok, hogy kérdezzem meg, mert ilyenkor mindig azt mondja, hogy de most kell a maszek munka és kész, minek akadékoskodok.

mert gyakran ez van amúgy.

és érdekelne akkor hogy telt a délelőttje, de ezt sem kérdezhetem meg, mert féltékenységnek veszi!

Szerintetek?


2010. okt. 6. 17:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem várod meg amíg ő mondja hogy találkozni akar veled? nem szabad a másikra ráerőszakolni magunkat.Lehet hogy szeretne levegőt kapni, egyedül lenni, szerelgetni, mint tudom én mi az ami pihenteti.


Ettől még nincs másik nője, de ha nem hagyod levegőt venni, akkor lesz.

nem mindenki egyforma, én sem szeretek a másikkal folyton együtt lenni, hiába szeretem.


32/N

2010. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
91%
Úgy tűnik, hogy egyik füleden be a tanács, a másik füleden ki. Jó pár ember leírta, hogy egy gumikötélen rángatható csaj vagy, akit a barátja csak kihasznál. Erre te még magadat okolod a pasi ökörségei miatt, és azt gondolod, hogy a pasival minden rendben van, csak te vagy a rossz, aki "fóbiás". Ez egyrészt annak köszönhető, hogy az önértékelésed és az önbizalmad a nullán van, másrészt meg annak a szemellenzőnek, amit magadra erőltetsz. Képtelen vagy felismerni a valós helyzetedet, egyre csak szajkózod a berögződéseidet, és azt várod, hogy mindenki bólogasson neked. De nem fog.
2010. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag leírtad az én helyzetemet mert ugyanígy vagyok egy kapcsolatban mint te.Én már rájöttem,hogy ő nem szeret úgy engem ahogyan én őt.Minél jobban akarok vele találkozni neki annál inkább dolga akad.Kényelem vagy megszokás? Fene se tudja.Azt gondolom,hogy ez a találkozás lemondás meg maszek munka dolog nálatok is csak kifogás a részéről.Aki nagyon szereti a párját az igenis megtalálja a módját,hogy a lehető legtöbbet vele legyen.Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot mert ennek már jó vége nem lesz.Én nem tudom hagyni az enyémet mert nagyon szeretem:( De tudom,hogy az enyémnek is vége..........
2010. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat

nálunk nem az a baj, hogy nem hagyok neki levegőt!!!

az én bajom, hogy azt mondja velem, lesz, utána meg lemondja!

hiteget!

felőlem reggel is benyöghetné, hogy nem ér rá! nem akkor kellene mondania, amikor már végzek és ráérek.

olyan gerinctelennek érzem.

pl tegnap nem aludtunk együtt, mert már késő volt amikor végzett, így írtam neki hogy már nem megyek át, jöjjön ő hozzám.

erre kifaggatott, hogy miért nem megyek. mondtam, hogy fáradt vagyok átmenni, kedvtelen, de örülnék, ha jönne.

erre a válasza: ha ilyen alapon nem mentem át, akkor ő se jön.

itt meg rám akarja dobni a lelkiismeretet, hogy az én hibámból alszunk külön. ahelyett, hogy annyit mondott volna, ma fáradt és nem jön és pont. ehelyett: mert én így meg úgy.

tehát nem az egymással töltött/ vagy nem töltött idővel van problémám, hanem azzal, hogy abban a hitben tart, hogy találkozunk és utólag mondja le!!!!

2010. okt. 15. 10:52
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Wazz, te tényéeg nagyon buta vagy... A pasi NEM SZERET TÉGED, CSAK KIHASZNÁL. Remélem, ez így már elég egyértelmű volt...Miért van az, hogy konkrét kérdéseket tesznek fel neked, te meg nem válaszolsz rájuk, és csak azt hajtogatod, hogy "szemét a barátom", de nyilvánvaló, hogy minden egyes szavára ugrasz? Azt mondd meg kerek perec, hogy miért hagyod, hogy ugráltasson!
2010. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

mert mindegyik kérdésben az van feltételezve, hogy nem hozzám való, én minek vagyok vele, kivéve, az az egyetlen kérdés, hogy miért nem várom meg, hogy ő akarjon találkozni velem

erre meg azért nem válaszoltam, mert ő szokta mondani, hogy vár, meg menjek át, tehát erre nem kell várnom.


tegnap megírtam neki, kíváncsi vagyok, ma mit talál ki, hogy nem ér rá, és akkor közli, amikor végzek.

erre küldött sms-t mikor végeztem, hogy vár, ráér, menjek át hozzá.

találkoztunk és egész este beszólogatott nekem, meg cukkolt.de a szexet meg akarta, amit megsértődve én persze, hogy nem.

hajnalban haza is mentem, mert nem bírtam így elaludni.

ma meg írtam neki, mert kérdezte, hogy miért utasítottam vissza, hogy ha így bánik velem, nem tudok vele lefeküdni.

erre annyi volt a válasza, hogy én csak kifogásokat keresek, és tulajdonképpen én vagyok az, aki nem akar a másikkal lenni.

és örülne, ha ma mennék. és ezzel lezárta a témát.


Gondolkodtam azon, hogy olyat kellene e keresnem, aki tényleg szeretettel van felém, de ha valamit én rontok el, lehet a köv. barátom is ilyen lesz.


de NAGYON KÖSZÖNÖM a válaszaitokat, és még csak annyit fűznék ehhez, ő az első srác, aki kitart mellettem, nem csalt meg, meg sorolhatnám, szóval valamit nagyon én rontok el. nem akarok ráakaszkodni a másikra. lehet ez a kapcsolat tanulópénz nekem.


ui: a huga váltig meg van győződve arról, hogy a báttya szeret engem! de nem mondja el, hogy ezt miből gondolja.


tisztára össze vagyok zavarodva

a válaszolók szerint a sarkamra kellene állnom, nem hagyni magam és szakítani.

Köszönöm hogy megírtátok a meglátásaitokat.

2010. okt. 16. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!