Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titokzatoskodik előttem...

Miért titokzatoskodik előttem a barátom? Vagy ez nem szándékos?

Figyelt kérdés

például:

most szabin van, nem dolgozik 1 hétig.

én mondtam neki, hogy én kora délután végzek. teljesen rugalmas a munkaidőm, ha akarom be se kell mennem (anyának dolgozom, bármikor elenged)

erre amikor végzek, rámnyom egy sms-t hogy délután neki áll maszekolni.

nos. ennyi erővel egész délelőtt is együtt lehettünk volna, ha akarja és ezt tudja is, csak azért jöttem ma be, mert gondoltam a délutánunk is szabad lesz, akkor már délelőtt dolgozom

a lényeg: egész délelőtt elvolt nélkülem(pedig velem lehetett volna) és amikor ráérek (de ha szól délelőtt is ráértem volna) akkor meg bevágja, hogy maszekolni akar.

Szándékosan kerülhet?

Most ne írjátok, hogy kérdezzem meg, mert ilyenkor mindig azt mondja, hogy de most kell a maszek munka és kész, minek akadékoskodok.

mert gyakran ez van amúgy.

és érdekelne akkor hogy telt a délelőttje, de ezt sem kérdezhetem meg, mert féltékenységnek veszi!

Szerintetek?


2010. okt. 6. 17:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem először hallod,hogy a kommunikáció nagyon fontos!Többen ajánlották,hogy beszélj vele!Nem véletlenül.Ezt a dolgot csak ti KETTEN tudjátok megoldani,de nem pantomim játékkal és célozgatásokkal,hanem konkrét leülős,elbeszélgetős formában!Ha ezt az "apró" dolgot nem tudjátok megtárgyalni,akkor mit kerestek egymás mellett? Mi lesz később?Lakáshitel,gyerekek,munka stb.Ezek sokkal súlyosabb témák és nagyon könnyen tönkre mehet egy házasság,ha a felek nem képesek nyiltan beszélni az életüket érintő dolgokról.

Egész életedben tippelni akarsz,hogy vajon most miért csinálja ezt,vajon most miért csinálja azt? Ez nem élet,ebbe bele lehet kattani.

A bizalom pedig az egyik alap kő.Ez nálatok erősen romokban van.

Továbbra is azt tudom javasolni,amit a többiek!Beszélj vele!Ha továbbra is hárít vagy igérget,de a felét nem tartja be,akkor tényleg ideje lenne elgondolkodnod,hogy ő való hozzád?

2010. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
49%
Maszek munka = nője van, és vele találkozik.
2010. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

"mindjárt találkozunk

ma már nem tudok többet írni"


Szóval te is az a madzagon rángatható csaj vagy, aki zsörtölődik, hogy a "párja" ilyen meg olyan bunkó, de az első nyikkanására rohan hozzá, és kinyalja a fenekét is... Szakít vele, azt a pasi bedob egy olyat, hogy "megváltozom", erre összes agyi funkció kikapcsol, csaj rohan a pasi karjaiba. Aztán másnap a pasi nem akar vele találkozni, mert a másik nőjéhez megy - akkor megint itt sír, hogy "miért ilyen a barátom?"...


Ha ennyire szerencsétlen vagy, akkor csak gratulálni tudok ahhoz, hogy nem dobod ki ezt a férget.

2010. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, az utolsóval tökéletesen egyetértek. A pasit idegesíted, útban vagy, ezért nyűgös neki a te törődésed, ezért képes elmenni maszekolni meg mit tudom én... a sértődése, amiért szabin egyszer nem mentél, az pedig az egóját sértette, azért hördült fel, nem azért mert szeret.

Neki egy hozzád hasonló, madzagon rángatható nő kell háttérként, aki mellett vígan csajozhat stb. És ha nem engedelmeskedsz neki, azért harap, mert sérted az önzőségét.


Ha neked ez a kapcsolat jó, akkor maradj vele, és bővítsd a szolgalelkű, kihasznált, megcsalt nők táborát. Ha neked ez nem jó, akkor pedig szakíts, és keress egy érdemes férfit.

De ne siránkozz, mert világosan látszik, mi a helyzet, innentől a te hibád, ha szarul érzed magad.

2010. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaza van az utolsó két hozzászólónak. Te miért tűröd el neki azokat a dolgokat, amikért ő veri magát? Ki nem szarja le az ő szabiját, amikor ő nagy ívben leszarja a tiedet? ilyenkor nem engedni kellene neki, hanem igenis bekeményíteni, és megmutatni, hogy nem tesz oda ahová csak akar! Hogy miért van veled? Mert így kényelmes neki! De én sem értem miért tetted fel a kérdést, ha minden ugyanúgy megy tovább ezek után is...
2010. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért tette fel a kérdést,mert meg akarja változtatni a pasit.Ha okos,akkor hamar rájön,hogy nem fog menni.Ha hülye,akkor évek múlva fog rájönni ugyanerre.Azért remélem legalább egy szikrája eljutott a tudatáig annak,amiket írtunk és legalább elgondolkodik rajta,hogy a srác úgy defektes,ahogy van!
2010. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted mért hív át estére, meg hogy találkozzatok? Mert délután megvolt a másik csaj, most estére meg te jössz. Így nem unalmas az élet. Sosem értettem az ilyen guminőket, akiket úgy lehet rángatni ahogy akarja a pasi. De ilyenek mindíg voltak vannak és lesznek!

Én 23 éves csaj vagyok, Párom 29 éves. Lassan 2 éve, hogy együtt vagyunk, 3 hét után összeköltöztünk mindent megbeszélünk, ha rossz-jó dolog történt. Ha munkába megyünk (külön) hívjuk egymást, amikor beértünk megint. Naponta többször beszélünk. Mindent tudunk a másikról, ha nem együtt vagyunk akkor is, és mégsem érezzük tehernek egymást, nem hogy féltékenynek. Nem beszámolunk minden lépésünkről, hanem fontosak vagyunk egymásnak, ezáltal fontosnak tartjuk, hogy mi van a másikkal.Persze, ha a Páromnál haverokról van szó, sörözés, koncert stb., nem hivogatom. Elmegy és majd hazajön:) nem faggatom mikor jön el, stb. De Ő szokott hívni, hogy most indulok. És magától mesél, hogy milyen volt stb. Nálunk ezek tök természetes dolgok, csak éppen meg kell találni a megfelelő partner ehhez. És nem kell azon görcsölni, hogy na ha ezt megkérdezem tőle jön a kavics, a kő, majd a hegy. Tök boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban fogsz élni, minden görcsölés, filózás nélkül. Tudod milyen jó érzés? Hát nem! De tudsz tenni azért, hogy megtudd:) De ezt csak egy hozzád illő férfival tudod megvalósítani, aki NŐ számba vesz, nem használati tárgynak. "Hol téged akaszt le a szögről , hol a másikat." Épp ki következik, vagy kihez van kedve.

És egy kapcsolathoz mindíg két ember kell. Ha véget ér, ha kiegyensúlyozott stb. Ebben a helyzeteben is egy oldalú a kapcsolat a te részedről! Sok sikert!

2010. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket és igen, figyelembe veszem, nem akarok madzagon rángatható lenni

tegnap elmesélte a napját, már órára pontosan (tényleg úgy hangzott, mint egy beszámoló)

erre este csődöt mondott az ágyban...

ami nagyon de nagyon ritkán fordul elő, általában ha bekajált

arra hivatkozott, hogy ma nem sokat evett, mégis teltség érzése van, lehet el kellene mennie megnézetni magát

én jöttem azzal, hogy biztos hokizott (azt nem hiszem, hogy megcsalna!), de ezt olyan idegesen tagadta

aztán beszélgettünk.

én arról, hogy most ezt mért nem lehet elmondani

ő meg arról, hogy nem hokizott, minek mondja el ezerszer ugyanazt

aztán arról beszéltem neki, hogy én még azt is elmondom, ha valami pasival beszélgetek(amiből amúgy veszekedés van)tehát én őszinte vagyok, de ő még soha nem mondott el nekem olyat, amin kiakadtam volna, de mégis odaállt elém.

Aztán ő azon volt kiakadva, hogy én vagyok az első nő az életében, aki minden részleten görcsöl, és hazugnak gondolja őt.és hogy én mennyire nem ismerem őt.

a legvégén megkérdeztem hidegen, hogy: "áruld már el, mit érzel irántam"

erre ő azt mondta: most?

én mondtam, nem most, úgy mindig.

erre ő: "most dühöt."

aztán alvás volt.

reggel meg mondta, szeretlek. és megbeszéltük, hogy ma is, hétvégén is, bármit szeretnék programot, benne van.


A legnagyobb gáz az egészben, hogy komolyan nem tudom eldönteni, hogy én fóbiáskodom e, vagy tényleg csak véletlenül így jön ki a lépés.

Tudom, itt legtöbb mindenkinek az jön le, hogy szórakozik velem, ő az uralkodó a kapcsolatban.

de ha én olyan nő lennék, hogy nem foglalkozom a részletekkel (pl.ok akkor most maszekolsz, este látlak,ok. ó ma nem ment a szex, sebaj, megesik)

szóval lehet ez felfogás kérdése, nem?

a legrosszabb ezekkel a "gyanús" dolgokkal, hogy más szemszögből semmiségek. és lehet nem is jelentenek semmit.

2010. okt. 7. 10:55
 29/36 A kérdező kommentje:

ja és a kérdést nem azért tettem fel, mert meg akarnám őt változtatni

ott van benne: hogy azt nem tudom eldönteni, hogy ez szándékos e?

mert lehet, csak fóbia!!!

elvégre ha akarunk, mindenben lehetne rosszat találni!!!

ez a félig üres, félig tele pohár esete.

2010. okt. 7. 11:09
 30/36 A kérdező kommentje:

ma is ezt csinálta velem!!!!

reggel azt mondja 2-től csavaroghatunk

fél 2-kor meg írt sms-t, hogy 3-tól maszekol!!!

lehet ez véletlen?

én lihegem túl?

2010. okt. 14. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!