Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan...

Összejönnétek egy olyan emberrel akit külsőleg nagyon csúnyának tartotok, de belsőleg nagyon bejön?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 13:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ha igazából csak más tart csúnyának, de számomra a kisugárzása miatt nem is csúnya, mert ha a belsője nagyon tetszik, akkor másképp látom a külsejét is. 28L
2010. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
*más tartja 28L
2010. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
Tudod, a külső ami megfog, a belső, ami megtart. Valami kell, ami a kinézetében is megragad, hiába jön mindenki a "csak a belső számít" szöveggel.
2010. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

Nem valószínű.

Ha valakit csúnyának tartok, ahhoz képtelen lennék vonzódni.

2010. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
a kettőnek kell kiegyenlítenie egymást. nem tudom így megmondani, csak konkrét szituációban. de pl. a férjem nem az a macsó, a stílusa fogott meg. de azért ha bele gondolok, hogy ha extrémen csúnya lenne... lehet, hogy akkor nem jövünk össze
2010. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Farkasölő Edmund válasza:
88%
Ha csúnyának tartanám, biztos nem. De, ha más mondaná rá hogy csúnya, de nekem tetszik, akkor biztos. És a külső igenis számít valamilyen szinten. Szeritem.
2010. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

13:40 vagyok


meg van az a típusú csúnya pasi, aki már annyira csúnya, hogy már szinte helyes. ők bejönnek. de nem mindegy, hogy milyen értelemben csúnya. nehéz látatlanba válaszolni. de az biztos, hogy ha taszít a külseje, szexuálisan abszolút nem tudsz ráhangolódni, akkor nem fog működni.

2010. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Különbség van a között, hogy valaki nem az esetem, vagy valaki nagyon csúnya.

Utóbbi kizáró ok. De nem is tudnék olyan valakibe beleszeretni, akiről nekem magamnak is az a véleményem, hogy nagyon csúnya:S

2010. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
nekem volt egy srác, akibe sokáig plátóian szerelmes voltam (gimiben). mindenki mondta, hogy "de olyan csúnya", én is láttam. de mégis valahogy annyira cukinak, vonzónak találtam így is. a szerelem néha megmagyarázhatatlan dolgokat produkál.
2010. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
57%
Ha megsimernék egy férfit, akivel egy hullámhosszon vagyok és tényleg igazán összepasszolunk, akkor akárhogyan is néz ki, én máshogy fogom látni, én a szépet fogom benne/rajta látni. Úgyhogy a válasz azt hiszem, igen, összejönnék, de ismétlem, nem a külső a lényeg ilyen szempontból, hanem a belső szépség, a belső tulajdonságok. Tehát, ha megismerek egy csúnyácska férfit, akinek a személyisége engem nem fog meg, akkor nem jönnék össze vele természetesen.
2010. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!