Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan...

Összejönnétek egy olyan emberrel akit külsőleg nagyon csúnyának tartotok, de belsőleg nagyon bejön?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 13:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A Fanny-nak se a szegény/megboldogult Faludy külseje tetszett, az fix!
2010. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha túl jutunk azon, hogy hogyan néz ki, s meg tudja mutatni, hogy egyébként lelkileg gazdag, akkor miért ne?

Bár, aki nem tetszik elsőre, azzal nem szívesen áll szóba az ember. Szóval a csúnya több értelmű szó.

Valami kell, hogy megfogjon benne. (kisugárzás?)

2010. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A 13:53-as szóról szóra az én esetemet írta le. Középsuliban én is halálosan szerelmes voltam egy mások által csúnyának tartott fiúban, de nekem mégis olyan édes volt. De nem viszonyozta az érzéseimet, mert egy másik lányhoz volt elkötelezve, szintén reménytelenül :(((
2010. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha ocsmány lenne és visszataszító, akkor nem tudnék szerelembe esni. De ha csúnya.. kinek mi a csúnya, ugyebár. Valaki már egy nagy orr vagy elálló fül miatt nem jönne össze valakivel. Amúgy, ha normális és rendes, akkor ez az arcán is ott van, és eleve nem lehet csúnya.
2010. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

ha szexinek találom a csúnyaságát, akkor igen..

egyénenként változik kinek mi a csúny, ez egy h ülye kérdés volt

2010. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
nem. azért külsőre se legyen "nagyon csúnya"...
2010. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
"csak barát"
2010. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolnám róla, hogy nagyon csúnya, akkor nem, kell a fizikai vonzalom is. Ha valaki tetszik, akkor valószínűleg én szépnek látom, ez az alap.
2010. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Nem. Kizárt dolog hogy hosszabb távon működne a dolog. Hiába érzed most azt, hogy egy hullámhosszon vagytok, szinte biztos hogy állatira kellemetlenül éreznéd magad, mikor mondjuk kézenfogva sétálsz vele az utcán, és mindenki lát titeket. Plusz előbb-utóbb, mikor majd a vonzalom eltűnik, meg párszor összekaptok,ráébredsz, hogy úúúristen mit csinálok én itt ezzel a rondasággal..hiába mondják az emberek, hogy a külső nem számít, igenis számít:)sokat.vegyük végre észre..
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!