Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan sráccal...

Összejönnétek olyan sráccal aki tőzsdével 3-700 ezret keres havonta?

Figyelt kérdés
Cserébe hétfőtől-péntekig ki se mozdul, csak a grafikonokat bújja. Szombat, vasárnap tudunk csak találkozni, mert akkor "zárva" van.
2011. máj. 19. 11:23
1 2 3
 1/22 Dilettáns döggomba ***** válasza:
75%
Nem. Nekem a pasi is kell, nem csak a hülye pénz.
2011. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

nekem kell hogy mindennap együtt legyünk

2011. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez sok mindentől függ, nem csak ezen a két dolgon múlik. De ha hétvégén tartalmasan együtt tudnunk lenni és foglalkozik velem, akkor nem kizáró ok, hogy hétköznap nem találkozunk. Sokan vannak még így, hogy hétfőtől péntekig dolgoznak, kevesebb pénzért is. Szerintem megoldható.
2011. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés átfogalmazva nem anyagias érdekek szerint:


Összejönnétek olyan sráccal, aki sokat dolgozik, de emiatt kevés a szabadideje, és csak hétvégenként ér rá találkozni velem?

2011. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
09:00-17:00-ig van nyitva a magyar tőzsde, ha jól tudom. Külföldi tőzsdéken is ad megbízásokat? Ha nem, akkor ez egy sima 8 órás munkaidőnek felel meg. Utána lehet még bármit csinálni, elmenni szórakozni akár. Az meg nem a világ vége, ha valaki munkaidőben dolgozik. A pénz jó, lehet többet is keresni, meg kevesebbet is. Azt neked kell tudnod, ez mennyire fontos a számodra?
2011. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
Olyan emberrel, aki tözsdézik, soha - ez az egyik legszemetebb pénzkereseti módszer, rögtön a rablógyilkosság után.
2011. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Nem anyagias válaszom: nem, mert én is relatíve elfoglalt vagyok, így aztán gyakorlatilag szerintem semmi esélyünk nem lenne időt együtt tölteni :)


Anyagias válaszom: aki ennyit keres tőzsdén, az ugyanennyit tud bukni is. Három másodperc alatt.

2011. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

" ez az egyik legszemetebb pénzkereseti módszer, rögtön a rablógyilkosság után."


Már miért lenne az?


Amúgy egy mai "tisztességes" dolgozónak is kb ennyit elvisz a munkája időben, ha el akarja tartani a családját.

2011. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

A pénz nem minden....Jó ha van.Pláne ha komolyra fordulna a dolog.

A kérdésem az lenne hány éves vagy???

Attól,hogy a grafikonokat bújja és lesi az indexeket nem jelenti azt,hogy nem lehet találkozni.Ezt sem napi 24 órában csinálják....

A másik nagyon sokan csak hétvégen látják egymást.

Szóval szerintem vágjatok bele.....Ùgy is kialakul az egész magátol.

2011. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pont jó lenne, utálom mikor folyton egymás nyakán kell lógni. Heti 2 nap pont elég. Az hogy sokat keres, az meg már csak egy plusz pont.
2011. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!