Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy egy családtag megmérgezte a cicákat?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne a véleményetek, mert bizonyítani nem fogom tudni. Utálja az állatokat, mert én szeretem. Kutya, macska nem való a házba szerinte, de nem tud mit csinálni, mert ez az én házam, látszólag elfogadta. 15 éve lakik itt. A 3 cicánk mellett volt még 3 idejárós cica, akiknek nem volt gazdája. Őket csak etettem, nagyon féltek az embertől. Az egyik kiscica annyira megszokott már engem, hogy időnként meg tudtam fogni. Volt egy hidegebb téli este, amikor sikerült behoznom, hogy melegben aludjon. Elbújt, de aztán a kutyusommal összebújva aludtak. Nagyon kedves cica volt, dorombolt amikor felemeltem, pedig nagyon félt. A férjem a saját 3 macskáinkat is csak megtűri, főleg mert a gyerek imádja őket. Nagyon mérges volt, amikor bent találta a kinti cicát, mindig igyekeztem kirakni a cicát, mielőtt a férjem felébred és este is úgy csempésztem be (külön szobában alszunk). Volt, amikor nem sikerült időben kirakni a cicát, ő durván felkapta és kidobta a házból. Ezután teljesen egy időben eltűnt a kiscica és a másik 2 is, akiket csak etettem. A saját 3 cicánk nem tűnt el, pedig ők is kijárósak. Ha mérgezés lenne, a mi cicáink is mérgezést szenvedtek volna. Kivéve, ha...

2023. márc. 25. 23:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
19%
Engem meg az érdekelne, miféle házasság az, ahol a háziállataid fontosabbak, mint a házastársad.
2023. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Semmiféle. Egyrészt a háziállataim családtagok. Másrészt akit ez zavar, nem kell a házamban laknia.
2023. márc. 25. 23:59
 3/39 anonim ***** válasza:
14%
A kinti macskák nem élnek sokáig, lehet az is hogy kiboritotta kajájukat és vagy hajtotta üldözte így elszoktak
2023. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Ahhoz hogy gyanusítani lehessen valakit simerni is kéne, és az emg elég valószerűtlen hogy bárki jobban ismeri a körülötted élőket mint te magad. :S
2023. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
Minek maradsz benne ebben az érzelmi nyomorban? Nem mérgezte meg. Csak a te életedet. El kéne válni.
2023. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
Pl én utálom a kígyókat de ha a párom kitalálná hogy szeretne tartani akkor elviselem akkor is ha hoz még többet meg talán a végén meg is szeretem őket mivel a páromnak örömet okoznak. Én személy szerint eléggé macska szerető vagyok és nem tudnám elviselni hogy a házamba egy olyan ember tartózkodjon akiről feltételezni tudnám hogy megmérgezte a macskámat.
2023. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Van rá esély, apám 20+ év után mesélte vidáman, hogy anno ő ölte meg a macskáimat...
2023. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
67%
Hulla nélkül nincs gyilkosság. De amúgy esélyes, hogy a pasas tüntette őket el.
2023. márc. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
78%

Esély mindenre van. Nálunk apukám rühelli a macskákat, de sosem bántaá őket, a szomszédét sem, szimplán utálja őket a lakásban és a kertben egyaránt.


Gyakorlatilag a kinti kóbor macska bármennyire fáj a cicab.ziknak, fogyóeszköz. Nálunk a helyi csoportban is folyton megy a sírás rívás, hogy eltűnt a cica itt meg ott, aztán kilapítva kerülnek elő pár utcával odébb. Meg kell érteni, hogy az állat akkor van biztonságban, ha korlátozva van a kóborlásban. Azt már nem is mondom, hogy ez törvényi kötelesség is, mert a cicab.zik fejében vígan el a cica szabadnak született téveszme.

2023. márc. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédunknak 10 év alatt négy macskájukat mérgezte meg valaki! Sajnos, egyik cicájuk sem élte meg az 1 éves kort...

Mikor a legutóbbi cicájukat is valaki eltette láb alól, besokalltak és azt mondták, nem kell nekik többé macska.

Van sejtésünk róla, ki tette el őket láb alól! Valószínűleg, ugyanaz az utcában lakó személy, akik a mi kutyáinkat is anno.

Ám, ha nincs bizonyíték, az ember nem vádaskodhat! Az ilyesmit iszonyat nehéz bárkire is rábizonyítani sajnos.

2023. márc. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!