Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod, ha nem...

Elhagynád a párod, ha nem bízna benned? Vagy megpróbálnád visszaszerezni a bizalmát?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, és nemrég vallotta be, hogy egyáltalán nem tud bennem megbízni.

Egész nap azon agyal, hogy épp hol, kivel vagyok, mit csinálok. Sokszor ellenőrizget, követ vagy megfigyeltet valakivel.


Kezd ebből elegem lenni. Már azon gondolkozom, hogy elhagyom, mert ez a bizalmatlanság úgyis tönkreteszi a kapcsolatunkat.

Soha nem adtam rá okot, hogy ne bízzon bennem.


2010. okt. 8. 13:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és semmiképpen ne költözz össze vele, amig helyre nem állt az önértékelése.
2010. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem elvesztetted a bizalmát,hanem alapból nem is volt (mivel írod,h nem adtál rá okot,h ne bízzon benned), tehát visszaszerezni semmiképp sem tudod. Ha felhívnád 5percenként,hogy mit csinálsz,akkor az lenne,hogy mit csináltál abban a maradék pár percben...

Szóval ezen csak ő tud változtatni - ha tud egyáltalán. Én nem bírnám sokáig ilyen ember mellett, egy kapcsolat egyik alappillére a bizalom és utálnám ha bárki ellenőrizgetne és ok nélkül bizalmatlankodna. Mondd meg neki,hogy ezt te így nem bírod, vagy változtat,vagy fel is út le is út.

Egyébként azt nem mondta el,h miért nem bízik benned?

2010. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy történet.

Egy munkatársam lázas lett,mert felfázott.Haza lett küldve pihenni.A lökött féltékeny férjét nem érte el telefonon.Az pont bejött ellenőrizni,hogy valóban dolgozik-e.Hiába mondtunk neki bármit iszonyúan elborult az agya,hazament és kérdés nélkül agyba-főbe verte....


Legalább tényleg d@gott volna egy jót...

2010. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem, csak annyit hogy nem tud bennem megbízni.
2010. okt. 8. 14:53
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálnám visszaszerezni a bizalmát, ha nem adtam rá okot, hogy ne bízzon bennem. Ha tiszta a lelkiismeretem miért kéne törnöm magam, hogy bebizonyítsam, hogy bennem meg lehet bízni. Rég rossz, ha így kezdődik egy kapcsolat. Mi lesz később? Engedélyt kell kérned még levegővételhez is?
2010. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi történne ha együtt maradnánk.

Hiába szeretem, az őrületbe kerget ezzel, hogy folyamatosan figyeltet.

2010. okt. 8. 15:22
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha a gépedet ellenőrzi, keresd ki a tüneteket egy pszichiátriai oldalról, és mentsd el valahová, hogy kikutathassa.
2010. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
inkább egyedül,mint egy bizalmatlan ellenörizgető szemilyéségzavarossal.
2010. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

én elhagynám,ez már nem normális. Tegnap én is majdnem szakitottam a pasimmal,mert elmentem a barátaimhoz vendégségbe és meggyanusitott hogy nem is oda megyek...PFFFF...:S

mondtam még egy ilyen és repül.

2010. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy változik, de nem az előnyére.
2010. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!