Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik anyámnak,...

Miért nem tetszik anyámnak, hogy nem szállok bele a sajnáljuk közösen a sógornőmet műsorba?

Figyelt kérdés
Elsőáldozó lesz a tesómék lánya. Az egy dolog, hogy családi nyomásra utolsó percben hívtak meg. Az megint egy dolog, hogy szerda este tudtam meg, hogy ajándék is kell. Sajnos anyagilag nem állok túl jól, egyedül nevelem a fiamat. Nem baj, megoldottam, sikerült. Erre most jön a nagy műsorszám, hogy szegény sógornőm ma is dolgozik, utána megy templomot díszíteni. És én nem is tudom, ez milyen nagy dolog, mert munka után kell szegénynek menni. És szegény így, szegény úgy. Én meg mondtam, miért nem vett ki szabit, minden hülyeségre ki tud venni, erre meg nem. Na itt minden voltam, csak rendes ember nem, el sem tudom képzelni, ez milyen fárasztó neki. A kaját rendeli, a 4 féle sütit anyámmal sütteti, ergo a vendégvárásra semmit nem csinál. Aztán mondtam, hogy külön kocsival megyek, mert nem fogok ott délutánozni, mivel jön haza a fiam az apjától, van egy csomó házi, meg hát nekem is anyák napja lesz. Itt be is sértődött anyám. De tesómékat mindig nagyon sajnálja, mert jaj de sokat kell dolgozni. Engem nem sajnált, mikor munka, kisgyerek, lusta semmittevő férj mellett eljártam egyetemre. Most sem sajnál, hogy mindenre egyedül vagyok. Nem sajnált múlt hét végén sem, mikor dolgoznom kellett. Engem lecsesz, ha karácsonykor nem megyek, az tök normális, hogy tesómék egy telefonnal letudják. Mert szegény sógornőm fáradt. Mitől lehet jobb ő, mint én, a saját lánya? Mert sakkban tartja az unokákkal, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat, akkor nem láthatja őket?
2023. máj. 6. 11:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, de ha tesód volt az, aki anyátok szemében mindig is aranyat szart, nem kell ám elmenned a keresztelőre. Pláne nem az unokahúgnak ajándékot előhúzni a seggedből úgy, hogy magatokra is alig jut a gyerekeddel. Remélem, nem nagyon erőlteted a gyerekedre a nagyanyját, mert hidd el, ilyen nagyit elég 1 évben párszor látni(karácsony, húsvét, névnap, szülinap), de lehet az is sok. Én lehet, megmondanám, hogy vagy besegít anyagilag az unokánál, vagy kajával vagy bevásárlással és felőled úgy ajnározhatja azt az aranyasszonyt, ahogy szeretné, vagy hagyjon titeket békén a francba... Ha ennyire nem tudsz a sarkadra állni, kár volt szülni... Legalább a gyerekedért tennéd meg, ha már megszülted, ha már a saját jóllétedért nem vagy képes...
2023. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mást úgy se tehet mint elfogadja.
2023. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy rá szorulva akkor zéró kapcsolat.
2023. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ideje lenne felnőnöd és nem úgy ugrálni, ahogyan xyz fütyül.
2023. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!