Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nagy elvárás, hogy...

Mennyire nagy elvárás, hogy valaki egy kapcsolatban 1 évig várjon a szüzessége elvesztésével? (20-22 évesek)

Figyelt kérdés
2023. máj. 6. 11:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
39%
#9-Biztos van vágyódás,csak nem egymás iránt.Ha nekem egy csaj azt mondaná hogy vallási oka van a késlekedésnek:Udvariasan elköszönnék,magamban lehülyézném,aztán mennék a dolgomra.Vallásoskodjon azzal aki erre nyitott.Ha én vágyom a szexre,de a páromnak egy év kell hozzá hogy "komolyan" átgondolja-akkor elvesztegettünk az életünkből egy évet,mert nyilván nem illünk össze...
2023. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
24%
Irrealis.
2023. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
74%

#11

Valakit a világnézete miatt lehülyézni, nem éppen szép dolog, nagyon komplex okai lehetnek, hogy ki miért látja úgy a világot ahogy.


De még ettől függetlenül sem ez volt a mondandóm lényege, hogy csak vallási okai lehetnek ennek. Hanem pont hogy vallást leszámítva is lehetnek okai minden embernek a várakozásra. Ha ez neked nem tetszik, rendben van, te döntésed, de nem butább a másik ember mert nem úgy gondolkodik mint te.

2023. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
22%
Nem értem, hogy 20-22 évesen ez miért kérdés. Csatlakozom a 12-eshez, irreális. Felnőtt emberek egy évig sanyargatják magukat?
2023. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk én ateista vagyok-eleve hülyének tartok minden vallásos embert.De tartom magam annyira intelligensnek,hogy még a Kapcsolat előtt,még az ismerkedési fázisban közöljem a partnerrel,ez nem fog működni mert nagyon másképp látjuk a világot.
2023. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz kérdés. Ha vallási/lelkiismerei okból jön ez az elvárás, akkor el tudom fogadni (ami nem jelenti azt, hogy egyet is értek vele, de tiszteljük mindenki világnézetét).

Ezt az esetet leszámítva egy EGÉSZSÉGES párkapcsolatban egy év szex nélkül szerintemnem OK. Ott valami nem működik.

2023. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%
Ki várja el? Mert piszkosul nem egészséges ha a szülő ugat bele így egy felnőtt szexuális életébe.,
2023. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%
Ki várja el?
2023. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Majdnem 19 voltam, mikor összejöttem a párommal. Neki volt már több párkapcsolata, kiskamaszként pár hetes-pár hónapos (kézfogás, puszi, csók), 16 éves korától volt egy 2 éves, és egy másfél éves kapcsolata.


Nekem mindenben ő az első. Még a kezem se fogta meg senki, és kellettem 4-5 hónap, hogy ne mosolyogjak idiótán, amikor nyilvános helyen megölel, megpuszil, megcsókol.

Lassan egy éve együtt vagyunk, orális szex már fél éve van, addig szép lassan, fokozatosan haladtunk beljebb.


Nem vallási okok miatt, hanem mert nem szeretnék semmit se elsietni, nekem nem volt tini szerelmem, a kézfogás is új volt.


És hogy ez irreális elvárás-e, hogy így van?

2023. máj. 6. 15:54
 20/29 anonim ***** válasza:
76%
Én nő vagyok, de egy évet senkire sem várnék.
2023. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!