Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nagy elvárás, hogy...

Mennyire nagy elvárás, hogy valaki egy kapcsolatban 1 évig várjon a szüzessége elvesztésével? (20-22 évesek)

Figyelt kérdés
2023. máj. 6. 11:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%
Szexuális elakadásod van, érdemes lenne pszichológushoz menned. Testi igényednek kellene már lennie a szexre. Otthon a családodban gondolom, nem volt előtted is megnyilvánuló szerelem. Te szerelmes vagy a srácba?
2023. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%

Tényleg érdekel a válasz nem viccelek.

Szoktál maszturbálni kedves kérdező?

Amikor maszturbálsz és élvezed a dolgot nem jut eszedbe az, hogy ideje lenne valódi szexuális együttlét?

Miért tagadod meg a testi örömöt magadtól?

2023. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17%
Egyáltalán nem elvárás.
2023. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem világos ki a szűz a kapcsolatban,a nő vagy a srác?Ott álltok meztelen egymás előtt,volt petting,orál,simogatás,a srácnak áll a farka mint a cövek-és valaki úgy dönt hogy mégse?Mégis,mire vártok?
2023. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de azért nagyon kellemetlen, amikor elb.sztok egy évet, hogy végül kiderüljön, amúgy össze sem illetek akár libidóban, akár anatómiailag.
2023. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
Kb ezt írtam én is és lepontozott a sok istenbarma.
2023. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
27%

Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy az egész nem ér semmit.

Amikor az ember már hetven éves, rájön arra, hogy rengeteg időt elvesztegetett értéktelen dolgok őrizgetésével, amikor még fiatal volt.

Van olyan, hogy egy percet sem érdemes várni, de olyan is lehet, hogy megéri a várakozás. Utólag mindig könnyű okosnak lenni.

2023. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
74%
Honnan jött az, hogy van ilyen elvárás? Nincs ilyen elvárás.
2023. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
80%
Hú de sokan nem tudnak olvasni. Mindegy sztem szerencsés vagy kérdező a barátoddal. 19-20 évesen egyáltalán nem általános, hogy 1 évet várjon vki. Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy elakadasod van, ettől függetlenül még lehet később jó szexuális életed, de ennyi idősen már ritka, hogy vki ennyire óvatos tempóban közelítsen a szexhez. Utólag valszeg azt fogod gondolni, hogy mi a feneert vártam eddig...
2023. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!