Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házvásárlás? Költözés? Hogyan?

Házvásárlás? Költözés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy azok a párok, akik házat vettek, felújjították, kb mennyi idő volt mire beköltöztek?

Mennyi idő telt el a megvétel és a beköltözés között?

Ugyanis mi nekünk már egy éve a nevünkön van a ház, de a felújjításnak még mindig nagyon sok híja van.

Szerencsére van hol lakni, azzal nincs probléma, de ez már olyan szinten kikészít, hogy még most sincs kész, annyira kiganéztunk magunk alól, hogy tiszta ideg meg depi vagyok.

De nem csak én párom is. Egyre többet idegeskedik, néha hozzám sem úgy szól ahogy eddig. Köztünk is sokkal több a vita mióta egyhelyben toporgunk.

Nállatok volt ilyen? Vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek?

ui.: házvételkor nem láttuk az apró buktatókat. Ennek most isszuk a levét.


2011. júl. 20. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A szomszédom 1 éve építkezik, mondjuk ő nem házat vett, hanem tényleg ő építi, de már lassan kész a tető :D


Mi is utáljuk a felújítást, kb. pár hónap mire elkészül, de sosem csinálnánk egyszerre mindent. Egyszer a konyhát, egyszer a fürdőt, szobákat stb.

És amit lehet saját kezűleg. A faldekorációt, meszelést, csempézést mi csináljuk, így azt kapunk, amit elterveztünk :)

2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos mi is így jártunk, csak mi a fontosabb dolgokat csináltuk meg és egyből be is költöztünk. Azóta meg folyamatosan javítjuk, ahol kell, de olyan, mintha soha nem lenne vége. Mindig van valami... :(
2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsére gyorsan meg lett, 8 hónap alatt felépült. Igaz, nincs rajta hitel, nem kellett várni a bankra, lehet azért is haladt!

De nekünk is nehéz időszak volt. Én speciel 12 kg-ot fogytam. Férjem éppen akkor egy másik városban dolgozott, szóval nekem kellett intézni mindent. A végén már kívülről fújtam,hogy mi az a kengyel, hány köbméter mixerbeton kell stb.!:))

2011. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pénzfüggő. Ha megvan rá a pénzed, pik-pakk megvan. Ha nincs..... akkor egész életedben javithatsz.
2011. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!