Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen normális, ha valaki...

Teljesen normális, ha valaki tárgyakon vezeti le a feszültségét? A ti párotok (férjetek) min szokta levezetni?

Figyelt kérdés

Engem nem bánt, és nem is bántana, ezt szögezzük le. Nem félek tőle, sohasem féltem. Viszont úgy nézünk már ki, mint a putrisok, mindent leamortizál, ha rájön az idegesség. Utána persze megjavítja, amit meg lehet, de pl egy harmonikaajtó már nem ugyanolyan, mert lötyög, miután idegből letépte. Állandóan a károkat takarítom el utána. Azt sem érti, hogy miért nem jó nekem a kicsorbított tányér, ha épp azt b@szta oda, mert a funkcióját még betölti, enni lehet belőle, akkor?

Nem tudom már, hogyan értessem meg vele.


2023. máj. 21. 17:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Huh hát szerintem nem egészséges így. Nekem a párom Ps5-özik ha ideges és max ott öli a szörnyeket.
2023. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Én férj vagyok. Ha feszült vagyok, akkor futok 5-10km-t, vagy elmegyek bicózni.
2023. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem lennék együtt idegbeteggel. Nem azért van az otthon, hogy az ember leamortizálja. Vigyázunk rá, gyarapítjuk tárgyakkal, újításokkal, kisebb és nagyobb dolgokkal. A te emberkéd meg lazán leamortizál mindent, aztán értetlen pofával áll, hogy miért ne jó ez meg az? Dugja fel magának.
2023. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%

Ha ideges akkor elmegy kocsikázni, vagy kimegy a kertbe szerelni.

Ha a tárgyakat, berendezést tenné tönkre akkor tuti nem élné túl a hiszti rohamját.

2023. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Javasold, hogy vezesse le a feszültségét a pötsén, rángassa, üssön rá jó erősen valamivel. Tuti lenyugszik azonnal.


Tök jó, hogy nem félsz tőle, de a leírásod alapján idegbeteg és még kissé kretén is, ha tönkre vágja a véres verejtékkel megszerzett vagyontárgyakat. Ez nem feszültség, ez hiszti. És ne tákolja, gányolja össze, hanem akkor vegyen újat, vagy mehet amerre lát.

2023. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
22%

Alapvetően normális dolog, de kellene neki egy boksz zsák. Azt lehet rúgni is, nem csak ütni verni, vagy ha azt tépi ki a falból, felfúrja megint...

Én nő vagyok, és nekem volt egy olyan nagyon szomorú, nehéz időszakom, amikor mindent rúgtam volna és ütöttem volna, ha ezt nem tettem, annyi feszültség gyűlt fel bennem, hogy engen majd megölt a stressz hormon, nagyon beteg voltam tőle, szédülés, adrenalin löket. Én így párnát vertem. Ezt a tanácsot a Louise L.Hay is írta a könyvében, én abból indultam ki. Én vigyázok minden tárgyamra, akkoriban én nagyon sokat gondolkodtam rajta, nekem a párna is elég volt, de egy brutál tömör vastag párna, attól sokkal jobb a rendes méretes zsák

2023. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Semmin: Ilyen idegbeteg szarral nem lennék hajlandó szóba állni se, nemhogy együtt élni. Nálam minimális csapkodás, bszkodás sem fér bele, gyűlölöm és igen, rohadtul elítélem az ilyen hozzáállású embereket (ok, vannak nagyon extrém helyzetek, amikor érthető, de nehogy már mindennap az legyen). Az anyám mellett így nőttem fel, óvodás koromban már földhöz vágta a kedvenc játékaimat, törte a tányérokat, poharakat, mikor rájött az agymenés, a gyerekeimmel ez nem fog megtörténni. Szerencsére párom sem ilyen, ha ideges, leül játszani (de nem bszkodja a drága gépét, egyebeket). A sport is erre való, el lehet menni ütni a boxzsákot, futni, edzeni.
2023. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
A páromnak az alagsorban van lent edző terme boxzsákkal.
2023. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem WOT-ozik, ott szokta kiélni magát. De többnyire annyira elfárad a melóban, hogy nincs energiája dühöngeni. Amúgy mindent igyekszünk megbeszélni. És nem, nem egészséges tárgyakat dobálni :/
2023. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Mi, ha idegbajosak vagyunk, kapát ragadunk, és irány a kert, mindig van mit gyomlálni :)
2023. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!