Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen normális, ha valaki...

Teljesen normális, ha valaki tárgyakon vezeti le a feszültségét? A ti párotok (férjetek) min szokta levezetni?

Figyelt kérdés

Engem nem bánt, és nem is bántana, ezt szögezzük le. Nem félek tőle, sohasem féltem. Viszont úgy nézünk már ki, mint a putrisok, mindent leamortizál, ha rájön az idegesség. Utána persze megjavítja, amit meg lehet, de pl egy harmonikaajtó már nem ugyanolyan, mert lötyög, miután idegből letépte. Állandóan a károkat takarítom el utána. Azt sem érti, hogy miért nem jó nekem a kicsorbított tányér, ha épp azt b@szta oda, mert a funkcióját még betölti, enni lehet belőle, akkor?

Nem tudom már, hogyan értessem meg vele.


2023. máj. 21. 17:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%
Félrevonul, vesz pár nagy levegőt és kész. Mehetne is ahova akar, ha hetente szétverne valamit a lakásban.
2023. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem is értem a felvetést. Senki a környezetemben nem csinált még ilyet. Én a második után tovább állnék.
2023. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
31%
Szex..
2023. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Faterom is ilyen, ha valami nem jó, nem megy ,akkor ordít, csapkod, felesleges kárt okoz. Rám is ragadt belőle valamennyi, néha én is földhöz vágok dolgokat.


Ha ez a megszokás neki a feszültség levezetésre, akkor pokolian nehéz lesz változtatni rajta. Talán valami tréningre mehetne el, ahol stresszketelési stratégiákat mutatnak.

2023. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én az első ilyen szétverős balhé után pakoltam volna és viszlát. Menjen terápiára vagy valami, mert ez nem normális. A férjem ha ideges, kicsit félre vonul, nagyon max duzzog pár percig és ennyi.
2023. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
Én legkésöbb MOST adnék neki ultimátumot, hogy VAGY kezelteti magát, VAGY költözök.
2023. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, hogy téged nem bánt, de ezt ne említsd pozitívumként, mert ez alap. A rongálás szerintem nagyon-nagyon ritkán, hatalmas tragédia okozta feszültség esetén még csak tolerálható, de ilyen szinten semmiképp. Belegondolni is rossz, hogy ezt egy kisgyerek is látná, ha gyereketek lenne.
2023. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ez borzaszto, az en parom is ezt csinalja. mindjar az elso ilyennel kellett volna otthagynom de mindig megigerte abbahagyja. engem ez nagyon nagyon zaklat es utalom amikor ilyen. engem sem verne meg sosem...tudom mire gondolsz...a multkor a sajat fejet vagta bele a falba. szerintem ez mar durva es nagyon gondolkozom hogy emiatt elfogom hagyni
2023. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%

Az én férjem ps-ezés közben kap mindig idegrohamot, ezért az asztallapban van két nagy lyuk, és szét vannak rugdalva a fiókok. Az üveg ajtó is be van törve, és a szemetes kuka is szét van rúgva. Elkezdett bokszolni járni,valamit talán javult a helyzet, de egyelőre nem sokat.

Húsz éve élünk együtt, mindig ilyen volt.

2023. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%
Nem szokott összetörni semmit. Nem is szokott olyan ideges lenni. Én akkor már idegesebb típus vagyok. De én sem vagyok hülye, hogy bármit összetörjek. Max eldobok mérgemben egy plüss játékot vagy ilyesmi.
2023. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!