Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, aki félt bemutatni a...

Volt, aki félt bemutatni a párját a családnak? Végül hogy sült el a dolog, kialakult a jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Első komolyabb kapcsolatom, nagy a szerelem. Viszont otthon még nem ismerik, és picit tartok is a bemutatástól.

Annyi a "hibája", hogy az idősebb korosztályhoz tartozik. Igen, tudom, kihasznál, elhagy, pedofil, beteg, nem kell másnak biztosan. Tudom tudom, ne írjátok le ezeket, mert a fő kérdésre szeretnék választ, pozitív tapasztalatot, megerősítést.


Nekem a szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, ezért szeretném, ha elfogadnák és kedvelnék is valamennyire a páromat. Mert nem szeretnék választani közöttük, vagy dönteni, hogy hosszúhétvégén a párommal menjek erre, vagy a szüleimmel arra, karácsonyok hogy legyenek stb. Szóval emiatt félek kicsit hazavinni, mert fontos az első benyomás is, nem tudom, hogy lesz, mi lesz.


Kérlek, a szidalmazó kommentekre ne is szánjatok időt, mert nem arra vagyok kíváncsi, ki mit gondol az ilyesmi kapcsolatokról, vagy ki mekkora jövőt jósol nekünk!


2023. máj. 31. 15:44
1 2 3 4
 31/31 Appassionato2022 ***** válasza:
100%
En 25 ev korkullel mentem ferjhez, 20 ev hazassag utan valtam el. Nalunk a szulok elfogadtak a korkult, ez nem okozott hondot rs igazan a valasnak sem ez volt az eldodleges oka, de azert tudd: nem egyszeru egy ilyen kapcsolat hosszu tavon. Szuloknek elore elmeselni, fotokat mutatni az elmenyekrol es meselni a kozos progikrol, hogy lassak: Te jol erzed magad vele. Es turelem, lehet, hogy kell ido a szuloknek.
2023. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!