Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, aki félt bemutatni a...

Volt, aki félt bemutatni a párját a családnak? Végül hogy sült el a dolog, kialakult a jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Első komolyabb kapcsolatom, nagy a szerelem. Viszont otthon még nem ismerik, és picit tartok is a bemutatástól.

Annyi a "hibája", hogy az idősebb korosztályhoz tartozik. Igen, tudom, kihasznál, elhagy, pedofil, beteg, nem kell másnak biztosan. Tudom tudom, ne írjátok le ezeket, mert a fő kérdésre szeretnék választ, pozitív tapasztalatot, megerősítést.


Nekem a szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, ezért szeretném, ha elfogadnák és kedvelnék is valamennyire a páromat. Mert nem szeretnék választani közöttük, vagy dönteni, hogy hosszúhétvégén a párommal menjek erre, vagy a szüleimmel arra, karácsonyok hogy legyenek stb. Szóval emiatt félek kicsit hazavinni, mert fontos az első benyomás is, nem tudom, hogy lesz, mi lesz.


Kérlek, a szidalmazó kommentekre ne is szánjatok időt, mert nem arra vagyok kíváncsi, ki mit gondol az ilyesmi kapcsolatokról, vagy ki mekkora jövőt jósol nekünk!


2023. máj. 31. 15:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
31%

Ha az én gyerekem ilyet csinálna, szarrá verném. A férfit kétszer.


(30-hoz közelebb :D:D:D Akkor a kérdező 8 éves?)

2023. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

22 vagyok, ő 44.

Igazából ő kettőnk közül az aktívabb, ő akar menni mindenhová, legyen az utazás, barátokkal töltött idő, sport, akármi. Én meg tök jól elvagyok otthon is, a telefonommal és a Netflix-szel, + 1-2 barátnőmmel.

2023. máj. 31. 16:19
 13/31 A kérdező kommentje:
Nálunk nem divat a családon belüli erőszak, így ilyen reakciótól nem tartok.
2023. máj. 31. 16:19
 14/31 anonim ***** válasza:
55%
11: ez csak téged minősít. remélem egy potenciális börtöntölteléknek nincs gyereke
2023. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
42%

12: számítottam hasonló válaszra.


Erre csak azt lehet mondani: Most.

2023. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Egész életemben otthonülő voltam, nyári szünetben imádtam olvasni és Simsezni. De persze, lehet, hogy majd 45 évesen változom meg, és kezd el hívogatni az éjszaka.
2023. máj. 31. 16:23
 17/31 anonim ***** válasza:
20%
Jön majd helyette egy fiatalabb, normális.
2023. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Biztosan, de jelenleg ő van.
2023. máj. 31. 16:25
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, mit szeretnél, kérdező. Ha ennyire tudod, mit fognak írni az emberek, akkor valószínűleg sok ilyen kérdést olvastál már itt, és azt is tudod, hogy többször leírtuk màr azt is, nem várhatod el, hogy jópofàval fogadják és megértsék ezt a dolgot.


Szóval nem értem, mit akarsz, most ha valaki leírja, hogy az ő pasija is 20+ évvel idősebb és már 20 éve együtt élnek, az nem fog változtatni a te szüleid véleményén. Azon semmi nem fog változtatni, és 95%, hogy ki lesznek akadva, minden normális szülő kiakadna ilyen korkülönbségen, amit feltételezem, te is tudsz.


Akkor mit szeretnél? Mindegy, mi a körítésed, az nem változtat a lényegen, sem a szüleid véleményén.

2023. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván egy kapuzárási pánikos középkorú faszi sem egy korabeli nőt, sem egy vérmesebb fiatalt nem tud már megfogni, csak egy első párkapcsolatos otthonülő kiscsajt. Nem tipik kicsit sem, de hát majd te megmondod a szüleidnek a nagy tapasztalatoddal.
2023. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!