Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elegem van...

Mit csináljak? Elegem van ebből a családból, kész szenvedés itt élnem!

Figyelt kérdés

18éves vagyok, apukámmal élek, meg testvéremmel, de ő értelmi fogyatékos. Mamám szokott besegíteni. De egyszerűen elegem van!!! Tesóm egyfolytában visít, tanulni képtelenség, csukott ajtók mögött is. Mindenki egyfolytában vele foglalkozik, ha valami nem tetszik neki, akkor hisztizik, ( és ez nem túlzás, húzza a száját, erre mindenki mondja neki, hogy NE SÍRJON, mikor egy csepp könny sem jön ki a szemén, és ha azonnal ott teremnek előtte, abba is marad a hisztije ), ketten etetik, nem mintha egy ember nem tudná!!!!!!, tudom, hogy beteg, de régebben nem volt ilyen, hogy ennyire hisztizett volna, hogy ketten is csak vele legyenek!!! Ha ebéd van, együtt eszünk, nem bírok velük lenni 5percnél tovább, UTÁLOM EZT AZ EGÉSZ HELYZETET!!!!

Nem tudom hogy fogadjam el, hogy ez van, vagy mit mondjak még apáéknak, hogy nem kell ennyire elkényeztetni, mert régen nem volt ennyire nyávogós, pedig akkor kevesebbet foglalkoztak vele... vagyis nem az, h semmit, hanem a normális szintig. De most... valahol a maximumban vannak!!!! És Tesóm is tud magáról valamennyit... MIT CSINÁLJAK???? elegem van!!!!!


bocsi, hogy hosszú lett... de nagyon ki vagyok borulva...


2008. dec. 30. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó. nem az egyetemi felvételinél fog plusz pontot kapni a félárvaságára, hanem a kollégiumi felvételinél, illetve ha már bejutott az egyetemre, akkor szociális támogatást pénz formájában.
2008. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Most miért kellett leszavazni? tényt írtam.

(utolsó voltam)

2008. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok... Átgondolom még a dolgokat.... Nagyon köszönöm!

Aki Apáról írt, tudom, hogy neki sem könnyű...


Amúgy Én senkit nem pontoztam le, minden választ zöld kezecskével illettem!

2008. dec. 30. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!