Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Romokban hever az életünk!...

Romokban hever az életünk! Mihez is kezdjünk? Történetem úgy kezdődik, hogy mint átlag kezdő házaspár elindultunk egy gyerekkel a nagyvilágba!

Figyelt kérdés

Lett egy kicsinyke házikónk! Lassan megszületett második gyermekünk is! Gyerekek iskolába, óvodába kezdtek járni! Elmentem dolgozni, férjem is dolgozott! Munkám megszűnt!Tele voltunk hitelekkel, nem luxusra költöttük a felvett pénzt, hanem a házunkat tettük komfortossá, sem fürdő, sem W.c., de még víz sem volt bent! Bankkal felvettük a kapcsolatot, hogy átmenetileg csökkentsük a részleteket, mert nincs miből fizetni! Fizessek be ennyit, fizessek be annyit és akkor szóba állnak velem! Én mondtam, ha ezeket be is tudnám fizetni akkor már a részletet is tudnám fizetni! Vége az lett, hogy kölcsöneinket felmondták! Végrehajtásra került a sor! Utcára kerültünk két gyerekkel! Most egy albérletben tengődünk! Sokszor még az is gondot okoz mit tegyek le az asztalra a gyerekek elé! Nekem munkám továbbra sincs! Férjem dolgozik látástól vakulásig! Már teljesen tönkrement lefogyott! Ha beteg lesz még nehezebb lesz! Sokszor gondolkodtam azon, hogy eldobom az életem, csak a két gyereket nézem, így is nyomorult szegény életük, hát még ha a szüleikkel valami történik! Persze adósságunk még mindig van a bankok felé, mert potom pénzért árverezték el a házunkat és az autónkat is!

Én nem azt kérem, hogy valaki anyagi támogatást ajánljon fel! Csak segítséget kérek, hogy ebből a csapdából hogyan tudnánk kimászni! Köszönöm! <Megkeseredett Édesanya>


2010. okt. 13. 08:13
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Figyu. Ha egyetemleges népszerüségre pályázol, akkor sokat fogsz csalódni. Ilyen nem létezik. a fikázókra ne is figyelj oda, mert mindig akad valaki, akinek rossz a kedve, meg van sértődve, nincs kielégitve, vagy az fáj neki, hogy te el merted mondani a gondodat. Arra sem érdemesek, hogy elolvasd a hozzásólásaikat az ilyenek.
2010. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Egy percig se add fel! Én Pesten lakom. Tudok valamiben segíteni? Tankönyvek, füzetek, ruhák? Gondolkodtál azon, hogy Budapestre költözzetek? Milliószor több vagy azoknál akik alkoholhoz nyúlnak, és elhagyják a gyerekeiket! Csak így tovább!
2010. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Ugye? Nem csak én reklámozom pestet. Akkor van benne valami.......
2010. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
9.19 vagyok. Továbbra is várom a címedet, ne foglalkozz a rosszindulató hozzászólókkal. Mindenki magából indul ki, ő lehet így tenne. Én azt vallom, jót tenni jó, órülnék, ha megtisztelnél bizalmaddal, és megengednéd, hogy a lehetőségeimhez mérten segíthessek. Mindenesetre kívánok neked a harcodhoz sok erőt, a gyerekeknek boldogságot, boldogulást, sikereket!
2010. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
20:03 vagyok. Azért írom Pestet, mert itt hiába van több ember egy munkahelyre, de nagyon sokan válogatnak, főleg a fiatalok. Csodaországban élnek, és horribilis összegeket mondanak mikor megkérdik milyen fizetésre számítanak. Én pl. magán matektanár vagyok és a fővárosban kérhetem el a legtöbbet óránként (és még így is olcsó vagyok). Persze a költözés nem megy pikk-pakk. De itt az iskolák is jobban tudják támogatni a gyerekeket (ingyen étkeztetés, ingyen tankönyvek) Mi is albérletben lakunk a párommal, és errefelé az a tapasztalat, hogy egy nagyobb lakásért már nem tudnak sokkal többet elkérni. Pl. 35 négyzetméter = 45 ezer Ft, és a duplája már "csak" 60 ezer! Sokan vannak azok is akik kiadnák a lakást, így nem nagyon emelhetik fel az árakat. Ha van kedved és időd írj privit és még írok és próbálok ötleteket keresni még úgy is ha maradtok ott ahol vagytok.
2010. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!