Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek a szülőknek miért...

Ezeknek a szülőknek miért nincs szégyenérzetük hogy ebben részt vállalnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/sv3rXvpFeLE


Vagy szimplán pszichopaták, és nem ismerik a szégyenérzetet, csak az vezérli őket, hogy pénzt tudnak csinálni a gyerekből?


2023. júl. 22. 15:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy remek kérdés. Ha jól tudom, a gyereknek van egy youtuber bátyja, gondolom, ő is támogatja ezt a "csodát"... A rengeteg negatív kommenttel egyáltalán nem foglalkoznak, nem gondolnak arra, hogy mi lesz, ha a gyerek meglátja az utálkozók kommentjeit, vagy hogy ha majd idősebbként visszanézi ezeket a videókat, hogy fogja érezni magát. Ő még fiatal, ezért valószínűleg nem veszi észre, hogy mit csináltatnak vele, és csak szórakozásnak tartja ezt az elég videózás dolgot, de kétlem, hogy a szülők ne próbálnának ezzel hírnevet és pénzt szerezni. Undorító a hozzáállásuk.
2023. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Előre megírt szövegnek hangzik a nagy része, szerintem nem a kissrác, hanem a szülők találták ki. ... és igen, valószínűleg nagyon meg fognak döbbenni, ha a gyereknek később kifejlődik még néhány agysejtje, és rájuk vágja az ajtót búcsúzóul.
2023. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Kíváncsi lennék, a szülők mit fognak csinálni, amikor idősebb lesz a gyerek, és nem lehet minden hülyeségre rávenni nézettségért.
2023. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%

Fura számomra ez a dolog. Egyik oldalról valahol elítélem.


Másik oldalról szerintem valahol pont abban szerencsés egy ilyen gyerek, hogy láthatóan van önbizalma, pont nem azt nevelik bele, hogy "mi lesz majd ha" "mit gondolnak majd". Hiszen ilyen alapon soha senki nem csinálna semmit, mert hát mit gondolnak.

2023. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Jajj ez a kisfiú olyan kicsi volt még amikor a szülők és a bátya pénzt csináltak belőle...

Mindent a hírnévért típusok, számomra irritáló személyek és ,hogy miért nincs szégyenérzetük? Mert élvezik, hogy az öt percig hírnevet.

2023. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy összességében érzem kifordultnak a világot, hogy mindenki 0-99 éves korig "infuencer" akar lenni. Most csak a kérdező videója után feldobott rögtön hasonlókat ahol felnőtt nőtől kezdve a gyerekig mindenki "tartalmat gyárt".


Ami valójában minden, csak nem tartalom. Csak egyfajta kényszeres megfelelés a világnak. És mégis mindenki ezt nyomja, csinálja.

2023. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

@15:38


nem tudom miért nyomtak rád ennyi negatívot, én felszavaztalak.


Abban viszont nem értek egyet, hogy ebből nem egy egészséges önbizalma lesz a gyereknek, hanem ugyan olyan önhitt pszichopata lesz mint a szülei, akik minden külső kritikától elzárják magukra anélkül hogy csak felmerülne bennük, hogy akár lehet jogos is.

2023. júl. 22. 15:51
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

7

Már olyan a kisfiú, öntelt és ki ha én nem.

Egyszer a bátya mesélte xy-nak ,hogy közönség találkozón vagy min leköpködték öket és akkor még ez a kisfú sokkal fiatalabb volt. Na ilyesminek én személy szerint nem tenném ki a gyerekem.

2023. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%

#7 Attól, hogy elhordasz mindenkit pszichopatának, attól még senki nem lesz az. Azt nem tudom, hogy egészséges lesz-e az önbizalma, de attól, hogy valakinek van önbizalma még nem feltétlenül jelent önhittséget.


Mint ahogy az sem jelent automatikusan önhittséget, hogy az ember leszarja más, ismeretlen emberek leszólását, kritikáját. Főleg a mai világban ahol kiveszett az építő jellegű kritika. És a kritika is simán csak önmutogató magánvélemény amiben a kritikus ugyanolyan kényszeresen megmondja, hogy amit a másik csinál az márpedig rossz.

2023. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

Ezek csak ilyen rövid poénos videók, semmi különöset nem kellene belelátni.

Gyerek szempontjából pedig egy humoros családban felnőni soha nem hátrány.

Attól még lehetnek felelős, komoly emberek, ha szeretnek viccelni is.

2023. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!