Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek a szülőknek miért...

Ezeknek a szülőknek miért nincs szégyenérzetük hogy ebben részt vállalnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/sv3rXvpFeLE


Vagy szimplán pszichopaták, és nem ismerik a szégyenérzetet, csak az vezérli őket, hogy pénzt tudnak csinálni a gyerekből?


2023. júl. 22. 15:10
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Persze, minden lehet minden, meg minden szubjektív, de ha a szülők nem látják hogy mi ezzel az egésszel a baj, akkor valami nagyon nem frankó náluk.
2023. júl. 22. 16:07
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

Le lehet engem pontozni, ez a jelenség mindig is létezett.


Csak régen a gyereket kizavarták kapálni meg a disznóknak darálni, később folyton azt kapta, hogy tanuljon, tanuljon. És mindig is voltak szélsőséges esetek, mint a gyerekszínészek, sportolók, vagy éppen Forma 1-es versenyzők.


Vagy csak simán az iskolában is minden arról szólt, hogy szerepelj, állj ki az osztály elé felelni, meg mindenféle előadásokat adj elő a szülők szórakoztatására.


Ettől függetlenül tény, hogy számomra ez a jelenség minden korban káros. Nem azt mondom, vannak akik valós tartalmat tudnak készíteni. De sok esetben számomra egyszerűen fura ez a világ. Hogy az emberek élik az online életüket párhuzamosan a valódi élettel.


Egyszer túrázni vittem ismerősöket. Egyik csak folyton megállt nyomta a csücsörítős-szelfizős posztokat. Olyan fura volt az egész, mentek, beszélgettek, és egyszer csak megáll pózolni. Aztán 10 másodperc és megy tovább az élet.


Vagy ott vannak rendezvényeken, mindenki a telefont nyomja, néha felnéznek, hogy mi történik. Autóversenyeken is nyomja a telefont, amikor elmegy 1-1 autó lefotózza. Aztán azt látod, hogy ott ült és látványosan végig unta az egészet de instagramra született egy vagon kép, hogy milyen jó volt.


Mondjuk összességében ez az oldal sem jobb, hiszen csak gyártjuk a virtuális kérdés-válaszokat ahelyett, hogy az életünket élnénk.

2023. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nézni is kínos.
2023. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%

Miért lenne szégyenérzetük?

Ez csak a pénzről szól és jól csinálják.

Tökéletes videókat csinálnak folyamatosan és több százezer nézettségük van utánuk. Ez 1 hónapban rengeteg pénz csak ytból. Ebbe még nincsenek benne a szponzorok, a reklámok. Az meg, hogy mi névtelen kommentelők mit gondolunk róluk, az bőven hidegen hagyja őket. Nézz rá milyen házuk, kocsijuk, anyagi helyzetük van. Nekik ez teljesen jó, vígan elvannak és nem foglalkoznak vele itt gyk mit írnak ki róluk. Értsd ők lazán megveszik a legújabb Iphone 15 ultra telefont 1 millióért, addig meg netes kommentelők jajgatnak mindenért. Élőben meg úgy se megy oda senki és mondja meg nekik a véleményüket, mert a netes kommentelők csak neten kommentelnek.

2023. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, miért kell ilyeneket nézni. Muszáj ingyenélőket támogatni? Hála az ilyen videóknak, tévés valóságshow-knak, sikerült egy semmittevő parazita réteget kitermelni. Előbb vagy utóbb senki nem akar sem tanulni, sem dolgozni.
2023. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%

Előre megírt szöveg, előre tervezett szerep. Nem láttatok mégy gyerekszínészeket? Ahhoz tök jó gyakorlás. Ahogy egy filmben sem, a gyerek nem a szerep alapján alakul a szellemi fejlődése, egy 10 másodperces szerep, amit sokáig gyakorolnak, utána visszanézik, elemzik... érzékeli nagyon, hogy mi a valóság, és mi nem. És baromira nem fogja tíz év múlva sem elszégyellni magát.


Más kérdés, hogy milyen a humor, de hát ez van. - Mondom ezt feministaként.

2023. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy szakállas vicc, mi a probléma?
2023. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem Csanicsenöl? 🤨


Egy pár éve találtam egy ilyen elnevezésű YouTube csatornát, és totál ugyanígy nézett ki a gyerek, csak akkor még kisebb volt.


Amúgy ez nagyon szar poén volt. 😆🤣

2023. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%
Abba meg bele sem gondoltak szerintem a szülők, hogy majd ha a gyerek állásinterjúra meg ilyenekre megy akkor nagyon gáz szituációkba fog kerülni ha ezeket a videókat megnézik róla.
2023. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
41%
De mi a probléma, én nem értem, világosítson már fel valaki.
2023. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!