Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét vagyok, ha...

Szerintetek szemét vagyok, ha nem adok segítséget az egyik rokonomnak az iskolához?

Figyelt kérdés
Ugyan arra a szakirányra vették fel, amin én is végeztem. Nem szeretném neki odaadni a jegyzeteimet, könyveimet. Nagyon szemét vagyok? Volt már rá utalás, hogy biztosan fognak kelleni neki is olyan könyvek, mint amik nekem vannak.
2023. júl. 26. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Szemét vagyok
Nem vagyok szemét
73 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Én se adnám oda, eddig egyetlen könyvemet se kaptam vissza, amit kölcsön adtam. A tiéd, azt csinálsz vele, amit akarsz.
2023. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
25%
Szemét vagy, mert ha megvan a tudásod, minek az elavult cigipapír?
2023. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
29%
Hát, ha neked se adta oda senki, akkor nem vagy szemét. Ha volt valami, amit te is úgy kaptál, akkor igen is az vagy. vagyis nem szemét, hanem önző. De tudod, csak nehogy egyszer neked kelljen majd az ő segítségük.
2023. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem akarod kölcsön adni neki? Ha ismered őt és úgy érzed nem látnád viszont, akkor megértem. De ezt leszámítva, főleg ha neked éppen nincs rájuk szükséged, nem értem a motivációdat.
2023. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Mi miatt nem adnád oda? Joggal tartasz tőle, hogy nem adja vissza/eltökíti? Vagy csak úgy, mert nem és kész? Nem mindegy.
2023. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mindegy. Én sem adok oda semmit a körömön belül senkinek. Az enyém.
2023. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
31%
Ha egy link szar, abszolút érthető.
2023. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
62%
Én sem adnám oda, soha nem kaptam vissza a kölcsönadott könyveket jegyzeteket. A könyvek meg egykét éven belül elavulnak szart sem ér velük.
2023. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

Jegyzeteket nem online küldözgeti egymásnak egyetemen mindenki?

Két kattintás...

2023. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem szemétség vagy nem szemétség kérdése. Ez egy döntés amit elkell másnak fogadnia. Biztos jó okod van rá miért nem adod.

Én úgy vagyok vele, ha jó szívvel nem tudom adni akkor nem adom. Ha oda tudom adni jó szívvel és nem kell ha nem adja vissza akkor odaadom.

Nem is biztos hogy megkell lennie az összes cuccodnak. Már oda is adhattad másnak vagy kidobhattad stb…

2023. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!