Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét vagyok, ha...

Szerintetek szemét vagyok, ha nem adok segítséget az egyik rokonomnak az iskolához?

Figyelt kérdés
Ugyan arra a szakirányra vették fel, amin én is végeztem. Nem szeretném neki odaadni a jegyzeteimet, könyveimet. Nagyon szemét vagyok? Volt már rá utalás, hogy biztosan fognak kelleni neki is olyan könyvek, mint amik nekem vannak.
2023. júl. 26. 20:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
68%

Igen csak nem mindegy, hogy minden egyes jegyzetet adjon oda az ember, amit kínkeservesen hosszú órák kutatásával keresett ki, vagy azt kérdezi, hol keressen egykét dolgot, mert nem találja.

Szánalom azért, mert egyesek lusták dolgozni, másnak meg nem derogál dolgozni a jobb jegyért.

2023. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!