Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belül hogy kezelitek...

Családon belül hogy kezelitek a nagyobb korkülönbséget, hogy fogadjátok?

Figyelt kérdés

Barátommal ismerkedünk már egy ideje, szeretném bemutatni otthon, örülnék, ha a családom is megismerné.


Jövő hétvégén lesz egy családi sütögetős, iszogatós buli, oda már tudják, hogy viszek plusz főt. Kíváncsiak, várják, mert még ilyen családi eseményekre hurcolós, bemutatott párom nem volt.

Szüleimmel hétfőn fog találkozni.


Eddig nem stresszeltem, mert anyukámékért rajonganak a barátnőim, barátaim általában, általánosban és gimiben a mi házunk volt az, ahol összegyűltünk, nyaranta egésznapokat itt voltak. Szóval kellemes emberek. De a barátommal nagyobb a korkülönbség közöttünk, egy 20+ év. Mi ennek nagy jelentőséget nem tulajdonítunk, boldogok vagyunk, szeretjük egymást. Úgy gondoltam, hogy ha a szüleim megismerik, őket sem zavarná, hiszen boldog vagyok mellette.


Viszont olvasgattam itt az oldalon, és hát eléggé meglepődtem jónéhány válaszon... Volt itt kitagadás, pofozkodás, minden. És kb. egyöntetűen, nem is úgy, hogy 1-2 elmeháborodott állt neki fröcsögni.


Rossz volt a merítés, vagy tényleg ennyire elítéli mindenki, ha valaki nem korabelit visz haza bemutatni?


2023. júl. 29. 12:59
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Nincsenek.
2023. júl. 29. 19:35
 32/46 anonim ***** válasza:
76%
Akkor is necces mondjuk.
2023. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
81%

Nem az anyagiakra gondolnék, nem érdekelne, csak vicces lesz, amikor beállítasz egy nálam 4-5 évvel fiatalabb férfival, mint a "párod".


Egyébként a nunusért van veled, mint a legtöbb ilyen pasek. Aztán majd talál jobbat - ezt nem rosszindulatból mondom, hanem mert veled ellentétben nem 20 éves kis fruszka vagyok, aki még semmit nem látott az életben. ;)

2023. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
75%

Több dolog miatt is tartom undorítónak az ilyen kapcsolatot. Nem, nem savanyú a szőlő, engem a hideg is kiráz mikor egy 40+ pali lánya korút tologat.


Saját vélemény, senkinek nem kell egyetérteni velem.



Egy idősebb pasi mindig azért választ fiatalt mert azzal lehet villogni, nem azért mert gondolkodásban, élet színvonalban egy szinten lennének. Könnyebb alakítani, irányítani lenyügőzni mint egy 30+ nőt, aki már kitalálta magát, pontosan tudja mit akar, és nem megy bele olyan érzelmi játszmákba mint egy húszéves..

2023. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Oké, de azt tudni kell, hogy engem sem könnyű ám elviselni.


Ő mégis tolerálja az összes hisztimet, rigolyámat, alkalmazkodik hozzám, a tenyerén hordoz. Amit kitalálok, kigondolok, még ha a legnagyobb hülyeség is, de megvalósítja.

2023. júl. 30. 16:48
 36/46 anonim ***** válasza:
95%
Az gondolom eszedbe se jut, hogy miért is nem egy hozzá korban jobban illő nőt keres.. 😂
2023. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
18 évig voltak házasok a vele egyidős volt feleségével. 😊
2023. júl. 30. 17:21
 38/46 anonim ***** válasza:
72%
😂😂😂 jól van kedves, látom nem az eszedért van veled...
2023. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért kell mindig kötekedni valamin.

Ha te megismerkednél egy este olyannal, aki nem veled egykorú, DE ezt leszámítva azonnal egy hullámhosszon vagytok, nagyon jókat beszélgettek, teljesen egymásra hangolódtok, inkább elküldenéd, mondván, hogy te csak 30-tól 35-ig vagy hajlandó ismerkedni?

2023. júl. 30. 18:02
 40/46 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Én hányok az idős cukros bácsitól..

Férjemmel egykorúak vagyunk. Lassan 20 éve együtt

2023. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!