Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belül hogy kezelitek...

Családon belül hogy kezelitek a nagyobb korkülönbséget, hogy fogadjátok?

Figyelt kérdés

Barátommal ismerkedünk már egy ideje, szeretném bemutatni otthon, örülnék, ha a családom is megismerné.


Jövő hétvégén lesz egy családi sütögetős, iszogatós buli, oda már tudják, hogy viszek plusz főt. Kíváncsiak, várják, mert még ilyen családi eseményekre hurcolós, bemutatott párom nem volt.

Szüleimmel hétfőn fog találkozni.


Eddig nem stresszeltem, mert anyukámékért rajonganak a barátnőim, barátaim általában, általánosban és gimiben a mi házunk volt az, ahol összegyűltünk, nyaranta egésznapokat itt voltak. Szóval kellemes emberek. De a barátommal nagyobb a korkülönbség közöttünk, egy 20+ év. Mi ennek nagy jelentőséget nem tulajdonítunk, boldogok vagyunk, szeretjük egymást. Úgy gondoltam, hogy ha a szüleim megismerik, őket sem zavarná, hiszen boldog vagyok mellette.


Viszont olvasgattam itt az oldalon, és hát eléggé meglepődtem jónéhány válaszon... Volt itt kitagadás, pofozkodás, minden. És kb. egyöntetűen, nem is úgy, hogy 1-2 elmeháborodott állt neki fröcsögni.


Rossz volt a merítés, vagy tényleg ennyire elítéli mindenki, ha valaki nem korabelit visz haza bemutatni?


2023. júl. 29. 12:59
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Tehát meg is van a rosszindulatodra a válasz. Reméljük, otthon kedvesebb vagy azért! :)
2023. júl. 30. 18:23
 42/46 anonim ***** válasza:
78%

😂😂😂


Nem csak fiatal, de buta naív is..

2023. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Te meg egy bunkó.

De így, vasárnap este nem vagyok erre kíváncsi.


Holnap a szüleimmel ebédelünk, úgyhogy hamar kiderül, ők is annyira korlátoltak-e ebben a témában, mint te.

2023. júl. 30. 18:29
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

39


Mi egyáltalán nem kötekedünk. Feltettél egy kérdést és kb. senki nem ért téged, ennek ellenére itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Nem látod a különbséget, az a baj, hiába mondunk bármit is neked, mert ahogy írtad is, apakomplexusod van, neked csak az apád lehetne tipusúak jönnek be. Ami majdnem olyan fétis, mint mikor egy férfi csak 120 kiló felett áll szóba egy nővel stb. Nincs ezzel gond, csak ne legyél felháborodva, ha anyádék kiröhögnek a hátad mögött.


És nem, én 27 évesen nem küldök el egy 50 éves férfit, mert alapból ha közeledni kezd felém, már akkor elutasítom, eltávolodok. 27 évesen rosszul leszek a gondolattól is, hogy egy 50 évessel legyek együtt. Nem azért, mert öreg valaki 50 évesen, vagy ne lennék egyszer én is annyi. De 20+ korkülönbség sok. Mikor én az ő korába érek ő már fél lábbal a sírban lesz, vagy épp pelenkázhatom, míg nekem még lenne 20 jó évem.

2023. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
78%
Inkább legyek bunkó egy velem egykorúval az oldalamon, mint bassz.m el a fiatalságomat egy hozzám képest vén fsszal.
2023. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

De, szerintem az kötekedés, ha válaszokon át írod valakinek, hogy így buta, úgy naiv, fúj fúj öreg.


Lehet normális stílusban is írni, a 45-ösnek ez nem sikerült a korábbi válaszaiban sem.


Nyilván mielőtt bármi komoly lett volna köztünk a barátommal, rengeteg mindent átgondoltam, de őszintén, most vagyok a legboldogabb eddigi életem során, mellette. Számomra ez nem a "fiatalságom elb.szása", mert rengeteg plusz ad a mindennapjaimhoz, az életemhez.

2023. júl. 30. 19:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!