Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy még érez irántam...

Lehet hogy még érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Az exem érdeklődik utánam, hogy mi van velem, és mit csinálok. Amióta elhagyott engem, és megszakította velem minden kapcsolatát (ahogy akarta), azóta nem keresem őt. Ő azóta kétszer is keresett engem. Úgy tudom, hogy van valakije, és nem értem miért érdekli hogy mi van velem, ha egyszer elhagyott engem, ráadásul nagyon csúnya szakítás volt.
2010. okt. 14. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez a pasi olyan, amíg voltál neki le se ...-t, most hogy nem tud rólad semmit már nyuzsög. Legyen tartásod és ne foglalkozz vele. Nem érdemel meg!!!!!
2010. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Öm, ugye nem J. Cs. a monogramod? Őszintén!
2010. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Milyen J.Cs? :D Biztos h nem.. :D

Kedves első! Amikor együtt voltunk akkor nem sz.rt le. Viszont amikor szakított velem, akkor én voltam a hülye mert futottam utána sokáig, és emiatt annyira felidegesítettem őt, hogy elhordott minden rossznak, bunkó volt, csúnyán viselkedett és megutált engem. Amióta megtudtam h van már új párja, nem zaklatom.

2010. okt. 14. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:

"akkor én voltam a hülye mert futottam utána sokáig,"

Ez egy kicsit legyezgette hiúságát, de amióta nem teszed, piszkálja a csőrét, hogy netán van valakid, akivel talán boldogabb vagy, mint vele voltál!

Ne feledd, újramelegítve finomabb a káposztáspaszuly, de a szerelem soha sem lesz az!

2010. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet azzal hogy nem érdemes újra megpróbálni egy kapcsolatot. Vannak kivételek, akiknél működik a kapcsolat jobban mint valaha. Nem is egy párt ismerek akik így vannak ezzel.

De most ne haragudj, mert nem ez a problémám, hanem én feltettem egy kérdést. Tudom, hogy erre a választ egyedül ő tudná megmondani, de azért tettem fel a kérdést, hogy akiknek esetleg több tapasztalatuk van párkapcsolat terén, tudnának válaszolni nekem.

2010. okt. 14. 19:35
 6/12 A kérdező kommentje:
A másik dolog pedig az, hogy ha van új párja és szereti őt, akkor mit érdekli hogy az exe éppen mit csinál és kivel van? :/
2010. okt. 14. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:

kérdező

"A másik dolog pedig az, hogy ha van új párja és szereti őt, akkor mit érdekli hogy az exe éppen mit csinál és kivel van?"

Valszinű nem szereti a párját,ezért érdeklődik irántad,és még téged szeret. Vagy, a mostani párja nem olyan,mint aminek képzelte,és így visszamenne a régihez.

2010. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért van a párjával már együtt majdnem fél éve? Ha én nem szeretek valakit akkor eleve nem járok vele, nemhogy fél évig együtt lennék vele :/
2010. okt. 14. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:

valamit érezhet még, lehet hogy szeret, lehet hogy csak kíváncsi. mindenesetre én hagynám az illetőt. az Ákos egy öntelt f.asz.kalap, de te úgyis visszamész hozzá ha azt akarja...

22f

2010. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kérdező

hány éves is vagy? nem hallottál olyanról,hogy valaki csak azért van vkivel hogy legyen? közbe mondhatja neki h szereti stb...és ha jön más akkor dobja. nem véletlenül érdeklődik irántad

2010. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!