Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy még érez irántam...

Lehet hogy még érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Az exem érdeklődik utánam, hogy mi van velem, és mit csinálok. Amióta elhagyott engem, és megszakította velem minden kapcsolatát (ahogy akarta), azóta nem keresem őt. Ő azóta kétszer is keresett engem. Úgy tudom, hogy van valakije, és nem értem miért érdekli hogy mi van velem, ha egyszer elhagyott engem, ráadásul nagyon csúnya szakítás volt.
2010. okt. 14. 19:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és elég tapasztalatlan vagyok párkapcsolati témában, úgyhogy ezért nem értem a dolgokat. Én nem olyannak ismertem meg őt hogy csak úgy együtt lenne valakivel.
2010. okt. 15. 09:09
 12/12 anonim ***** válasza:
A férfiakban van felelősségérzet, ezt a nők gyakran nem veszik észre. Az sem kizárt, hogy volt párod, egy jó nevelést kapott férfi, akinek lelkiismeretfurdalása van a szakítás mikéntje miatt, tehát nem a szakítás ténye, hanem csak annak módja miatt. Ugye azt írtad, hogy te provokáltad ki a csúnya szakítást.
2010. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!