Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori orvos beteg...

Mennyire gyakori orvos beteg közt a szerelem kialakulása?

Figyelt kérdés
Esetleg a kialakult kapcsolat mennyire működőképes?
2010. okt. 14. 20:56
1 2 3 4
 31/37 cocomaci válasza:
Sziasztok, nekem az állatdokim tetszik és nem tudom mit tegyek. Kb 5 éve járok már hozzá de csak pár hónapja kezdett el flörtölni velem. Öszintén szólva én sem nagyon tudok mit kezdeni a dologal mivel jóval idősebb vagyok meg nem is egy sexbomba :).
2012. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Jó kis történetek :) Van még köztetek valaki?
2014. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Nálam az történt amikor megláttam belezúgtam, de figyelmen kívül hagytam, mert családos. Aztán megtudtam hogy kár volt, visszafogni magam, mert nem én lettem volna az egyetlen beteg akivel jóban van. Később kiderült hogy belém szeretett, valahogy megpróbáltam vele kialakítani valamit, de nem jött össze, visszalépett. Azért felpróbáltam volna, hogy legalább az legyen meg, ha kapcsolat nem is lehet.
2016. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Valaki tudna updatet irni, h kivel mi tortent azota? Osszejotettek a dokival?
2021. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, hogy végül ezek a plátói szerelmek végül beteljesülnek-e?

Az orvos-beteg vonzalom engem eddig elkerült. Úgy egy hónapja kaptam meg az első covid oltásomat az egyik fővárosi kórházban. Az oltás előtt be kellett menni egy orvoshoz, aki lecsekkolta a listát -amit ki kellett tölteni- és kérdezett pár dolgot.

Nem akarom ragozni a dolgot, szerintem szimpatikus voltam neki. Amikor megjelentem az ajtóban, egy pillanatig merően nézett. Majd megkérdezte melyik keresztnevemet használom. Később elmondtam, hogy tejfehérje allergiám van, (gyerekként házi tejet ittam, ekkor derült ki)akkor nem az allergiára tett megjegyzést, hanem a saját gyerekkorából hozott fel példát, hogy "milyen jól meg lehetett altatni a házi tejet, még tejföl is volt a tetején".

Szóval egész jól elbeszélgettünk és a végén döbbentem meg, hogy milyen közvetlenek voltunk egymással. Úgy beszéltem vele, mint egy civillel, nem mint egy orvossal. Talán kellett ehhez az is, hogy nem voltam a betege, ő csak adatfelvételt végzett.

Még két sztorim van:

16 évesen bekerültem a II. sz. Nőgyógyászati Klinikára. Hasi műtétem volt. Az orvosom egy ötvenes éveiben járó, nagyon férfias, markáns arcú doki volt. Én nem vonzódtam hozzá -nekem inkább olyan apafigura volt- de bíztam benne. Anyu fizetett mindenkinek, mint a katonatiszt, hát az orvosom naponta 2x bejött érdeklődni, hogy hogy vagyok. A szobában, ahol feküdtem csupa nálam idősebb nő feküdt, ők mondták, hogy milyen jó hapsi, meg hogy az ő orvosuk bezzeg feléjük se néz, bezzeg az enyém..

2021. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

A másik sztori pedig a fogorvosommal volt. Itt csak ő vonzódott hozzám, de nem volt tolakodó ezért továbbra is jártam hozzá, mert jó orvos volt. Egyébként a sokadik házasságában élt -volt egy csomó gyereke is- az aktuális feleségét még én is láttam, mert otthon volt a rendelője.

Aztán ahogy telt múlt az idő kezdtem rájönni, hogy ez az ember nagyon buta. Először nem hittem el -mégiscsak egy többdiplomás orvosról beszélünk- de amikor már a sokadik tanuló fogorvos asszisztens fordítja égnek a tekintetét a doki egy megjegyzése folytán, akkor már bizonyos voltam benne, hogy nem nem értettem félre, ez az ember tényleg komolyan gondolja amit mond.

Végül egyszer egy teljesen ártatlan válaszomon megsértődött és elég durván beszólt. Az volt az utolsó alkalom, hogy ott voltam.

Külsőleg elég csúnya férfi volt amúgy. Azt vettem észre, hogy az orvosok közt elég sok a csúnya férfi.

2021. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik egy orvos rezidens. Engem a főorvos műtött, ő csak jelen volt, mikor megláttam egyszerűen elolvadtam. Főleg mikor jöttek vizitelni, az arcomra fagyott a mosoly. Ha lenne zsánerem, ő egyszerűen az lenne. Komolyan, ritkán látok pasit aki ennyire tetszik. Már egy éve történt a műtét de én plátói vonzalomban izzok. Lesz egy lehetősegem közel kerülni hozzá (kórházon kívül hálistennek), ki fogom használni, csak legyen szabadidőm. Persze félek megragadni azt az alkalmat, de legalább elmondhatom hogy megpróbáltam. Egyébként összeillenénk, nagyon helyes, én is szép vagyok. Úgyhogy félve, de alig várom már az eseményt. Persze nem mondom el neki hogy én màr láttam őt :)
2023. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!