Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori orvos beteg...

Mennyire gyakori orvos beteg közt a szerelem kialakulása?

Figyelt kérdés
Esetleg a kialakult kapcsolat mennyire működőképes?
2010. okt. 14. 20:56
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
100%

Én is ugyan ilyen cipőben járok. Szerelmes vagyok egy orvosba... :( 8 év van köztünk sajnos... Nagyon oda vagyok érte, bármit megtennék, hogy megszerezzem, de úgy tudom, h van bnője :/ Azért nem fogom feladni, ha kell foggal körömmel fogok küzdeni érte ;) Kedves kérdező Te pécsi vagy amúgy?

19/L

2011. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Ez igaz ha van barátnője nem kell feltétlenül elkeseredni,a mai világban ezek a dolgok olyan gyorsan változhatnak,(lehet hogy fura hozzáállás a részemről)

Amúgy Pécs környékén lakom

Amikor talizol a dokiddal hogy viselkedsz vele?Esetleg gondolkodtál azon,hogy megmond neki mit érzel?

2011. márc. 14. 16:37
 23/37 anonim válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy idővel szakítani fognak... xD Nem hozzá való a csaj... -.-"

Amikor találkozok vele? Hmm...El kell hogy mondjam eléggé zavarban vagyok amikor meglátom :D De talán ez érthető... :) Amúgy nem viselkedem másképp mint amikor egy másik doki vizsgál...Max. zavaromban egy kicsit elkap a nevetés :D (elég vicces szokott lenni) Ő is nagyon aranyos, csak az a baj, hogy már régen láttam :( (kb. 2 hónapja xD) és jó lenne vele megint összefutni.. ^^De erre kicsi az esély :// Akár hányszor megyek valahova, mindig azt figyelem nincs e ott valahol :// Képzelheted mennyire oda vagyok érte :D

Amúgy nem tudnál adni vmi elérhetőséget? ^^Szívesen beszélgetnék veled :)

2011. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Bocsánat az utolsó kérdésre nem válaszoltam... Igen gondolkodtam, hogy elmondom neki, de nem rég tudtam meg, hogy van neki bnője, így inkább úgy döntöttem hallgatok... :S Meg amúgy is félek a visszautasítástól, szóval nem hiszem, hogy valaha elmondom neki... :) Vagy ha igen, akkor sem mostanában ;)
2011. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Oké beszélhetünk persze,ad meg inkább Te az elérhetőséged,és rád írok.
2011. márc. 15. 20:38
 26/37 anonim válasza:
Írj egy e-mailt 1lany84@citromail.hu-ra :)) Ha van msned akkor felveszlek majd csak írd le a címed :))
2011. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Őőő, sziasztok, előttem szólók! Én csak most olvasom ezt a rovatot, de be tudnák én is kapcsolódni? Lenne pár mondanivalóm..kérdésem, ez az amaz. Én 23 éves vagyok.
2011. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
Szerintem lehet szerelem orvos és beteg között a vonzalom az nem ezen múlik, hogy ki orvos és ki beteg... Ismerek pécsen fogorvost aki nagyon nagyon kedves és vidám és odafigyel a betegeire, de mindenkire. Sajnos sokszor az emberek félreértik a kedvességet. Szerintem az ember érzi, hogy a vonzalom kölcsönös -e, azt lehet érezni. Csak nem szabad áltatnia magát az embernek, egy kis flört, és egy kis extra figyelem még nem szerelem ... Szóval a válasz Benned van :)
2011. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
kedves előttem szóló nem most írtál,de persze mond el a véleményed,kíváncsi vagyok
2011. máj. 17. 22:46
 30/37 anonim válasza:
03-26 22:02 én is kíváncsi vagyok a véleményedre:)
2011. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!