Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne, ha a párod nem...

Rosszul esne, ha a párod nem mutatna be a családjának?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag friss kapcsolatom és komolynak ígérkezik. 2 hónapja tart, előtte nem túl közeli barátok voltunk, de alapvetően csak szeptember óta ismerjük egymást, azóta vagyunk évfolyamtársak. És hát a srác még nem igazán tud sokat a családomról, annyira mélyen nem feszegettem a témát (lévén nem szoktam, max az tud bővebb, de nem teljes részleteket, aki több éve a barátom), annyit tud nagy vonalakban, hogy rossz a kapcsolat, nincs közös hang, de a mélyebb okokba nem avattam még be. Viszont még tartok kapcsolatot a családdal, havi egy-két alkalommal hazatolom a képemet még vizsgaidőszakban is, az egy darab normális családtagom miatt, és olyankor elkerülhetetlen a többi is. Mármint csak a nagyim miatt megyek haza, olyankor nála nem tudok aludni, nincs hely, muszáj a szüleimhez menni, mert falu, rossz a közlekedés, aznap oda-vissza nem járom meg, csak ha 2 órát maradok a kétszer három és fél óra utazás mellé.

Az a nagy büdös helyzet, hogy én nem akarom otthon bemutatni a párom. Ha mamám nem lenne már rég megszakítottam volna a kapcsolatot az egész bagázzsal. A szüleimmel rosszba vagyok, nem véletlenül, a többi családtaggal évi egyszer eljópofizunk, ha ünnepekkor pont összefutunk, vagy még ennyi sem. Mamám meg hát... Szeretem, még enyhén demensen is jobb társaság mint a szüleim(hogy szépen fogalmazzak), de nem vinnék oda egy számára idegen embert, mert fél tőlük.

Ez az egész kapcsolattartásosdi a szüleimmel addig tart, amíg mamám él, nekem utána nincs okom hazamenni.


Szerintetek későbbiekben mennyire lehet gázos, hogy ezt a családnak bemutatás dolgot én kihagynám?

Nyilván beszéljem meg a párommal, meg ilyenek, de mire számítsak?


2023. aug. 4. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom elmondja, hogy a családja nem kerek, nem erőltetném soha a bemutatást.
2023. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, ha elmondja az okokat nagy vonalakban.
2023. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom neked ezt a választ.


Üljetek le a barátoddal, és ezt így ahogy nekünk itt magyarázd el neki is. Hidd el ha nem egy kattant alak és tényleg szeret megfogja érteni és melletted fog állni. Ne parázz rá és ne titkolózz, főleg fontos dolgokban mert annak sosem lesz jó vége.

2023. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!