Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztenéd az egyik hozzátart...

Elvesztenéd az egyik hozzátartózod autóbalesetben, ülnél autóba utána?

Figyelt kérdés
A barátnőm, 24 éves, nyáron elvesztette az anyukáját autóbalesetben.Azóta nem ül autóba.Ez normális?Te is ezt tennéd?
2010. okt. 15. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A férjem majdnem meghalt autóbalesetben. A kórházból autóval hoztuk haza, később a kontrolokra is autóval vittem. Amint felépült, visszaült az autóba és azóta is minden nap vezet (máshogy nem jutna be a munkahelyére) Az viszont igaz, hogy azóta (ez 15 éve történt), ha késik, és nem szól, hogy késni fog, a mai napig halálra izgulom magam amíg hazaér.

Az egyik ismerősömnek a nagybátyja halt meg autóbalesetben, az ismerősöm vezetett, ő megúszta karcolásokkal. Azóta is vezet, pedig nagyon megrázta a nagybátyja halála (nagyon szerették egymást, a nagybátyjáéknak nem lehetett gyereke, és az ismerősöm szinte a gyerekük volt, a végrendeletükben is mindent ráhagytak)

2010. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám a halála előtt autóban lett rosszul. Konkrétan abba az autóba nem ülök be szívesen, bár néha muszáj.
2010. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
ez kicsit morbid lesz, sajnálom! Nekem húsvét hétfőn halt meg a nagymamám, szerencsére nem szenvedett, legalább is bízom benne, elment fürdeni, és apukám elaludt, másfél óra múlva találta meg a fürdő kádban. Szerencsére csak elaludt, ezért hálát adok az égnek, és azért is, hogy nem kórházban volt. én szerencsére nem élek már otthon, mert ha én nyitottam volna rá, sokkot kaptam volna. most is megkönnyezem, pedig már másfél éve. a story lényege, hogy mivel nem lakok otthon, nem is fürdök abban a kádban, de apukámnak muszály volt. el sem tudom képzelni, hogy mit érezhetett, azóta 2x már én is belefeküdtem, de nagyon rossz érzés volt:( rossz érzés fog el. sajnálom, ha valakit ezzel megbotránkoztattam, nem ez volt a cél. remélem, hogy idevág a téma. sok kitartást a barátnődnek, idővel majd be fog ülni kocsiba, csak még kell egy kis idő neki, hogy feldolgozza.
2010. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy jo ideig nem ulnek, en megertem a baratnod...

Van egy ismerosom, aki egy eve halalos balesetet okozott, es meg a jogsijat sem vettek el. Azota is autoval jarkal, eli vilagat... Nekem- es nemcsak nekem- kicsit fura, hogy egyaltalan autoba mer ulni.

2011. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk még tavaly balesetünk volt,egy idióta belénk jött 100-al hátulról a pirosnál.És az a durva,hogy én azelőtt egy pár másodperccel kötöttem be magam :D

Na de én azóta is retteg ha kocsiba ülők,de csak akkor ha apum vezet,mivel ő vezetett akkor is,de persze nem ő volt a hibás.És,hogy a kérdésre is válaszoljak, én a lányt teljesen megértem :)

2011. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Érthető a félelem, mert nem dolgozta fel, és fogadta el a történteket. Itt egy oldal ahol vannak hasznos tanácsok, gyakorlatok a félelem leküzdésére:

[link]

2011. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!