Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én nem egyezem bele 19...

Ha én nem egyezem bele 19 évesen abba, hogy apám feleségül vegye a nőjét és abba a házba költözzenek ahol mi lakunk, akkor megteheti, hogy mégis odaköltözteti?

Figyelt kérdés

Anyám 3 éve meghalt.

Az anyai részből én is örököltem 1 harmad részt, de apám a haszonélvező és a tulajdon nagy része az övé.



2023. aug. 14. 15:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen mentalitással nem lesz olyan nő, aki főz, mos és takarít rád, és nem is kötelessége senkinek. Jó nagy marha apád is meg a nője is, hogy kiszolgálnak!
2023. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, nyugtass meg, hogy fogyatékos vagy! Mert akkor megbocsátható ez a buta hiszti. Kérdésedre a válasz: nem akadályozhatsz meg semmit, és ha ilyen bunkó vagy, apád ki kéne vágjon a francba.
2023. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
91%
Ebbe semmi beleszólásod nincs iylen tekintetben.
2023. aug. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
89%
Majd kirak apád.
2023. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk ha a lányom kerek-perec kijelentené, ide nem jön xy, mert "ez az én házam", lehet megmondanám neki, hogy akkor nézhet más lakhatás után.


Viszont kértem, hogy addig ne költözzön idegen férfi mellénk amíg ott élek. - én meg megmondanám, hogy akkor amint komolyabbra fordul a dolog egy férfival, lehet csomagolni - vagy elköltözök én a férfihoz, te meg megoldod egyedül a rezsit stb.


Vagy mégis, mit gondoltál? Ha te még 27 évesen is otthon laksz - simn lehet -, addig ne éljen együtt anyád mással?

Bocs, ez nem így működik.

2023. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
88%
*vagy fiam, édesmindegy.
2023. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
94%

"Ez egy több generációs hatalmas ház, akár még találkoznunk sem kellene a nővel, mégsem fogom elfogadni, hogy ide költöztesse!"


Nem érted, hogy nem kell elfogadnod? Senkit sem érdekel, hogy te mit szeretnél, fölösleges ügyvédre is költened. Ha apád megnősül, akkor oda költözhet a felesége, ha tetszik neked, ha nem.

Mellesleg arra nem gondoltál, hogy te mit szólnál, ha apád ennyire bunkó lenne a te szerelmeddel? Neked ez jól esne?


Értékeld inkább azt az egy szülődet, aki még él és becsüld meg, ne legyél vele ennyire gonosz!

2023. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
62%

#35, ez gondolom nekem szólt, nem a kérdeznek.

Mi édesanyámmal kulturált emberek módjára meg tudtuk beszélni, én is kértem valamit (ne költözzön oda egy számomra idegen ember) és ő is (cserébe az én párom sem költözhetett oda). Nem a tulajdonjogomra hivatkoztam, eszembe se jutott volna, pusztán érzelmi okokból kértem. Ha ezt nem tudta volna vállalni, elmentem volna otthonról hamarabb és kész. Minden félnek alkalmazkodni kell egy ilyen helyzetben, én így gondolom. Anyukámnak fontosabb volt a saját gyereke boldogulása, mint a vadiúj párkapcsolat. Ráadásul a anyu párja is megértette, volt saját ingatlana, azóta sincs semmi gondunk egymással, nem is volt.

Lehet ezt normálisan is, csak kell egy kis emberség és megértés egymás felé. De ez tárgytalan, ha a kérdező abszolút minden kompromisszumtól elzárkózik, sőt, elvárja, hogy mások mossák a szaros gatyáit meg főzzenek rá.

2023. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
63%
És egyébként is együtt álltuk a rezsit, mert egyetem mellett dolgoztam és nem vártam el a frissen özvegyült, vállalkozását elveszítő édesanyámtól, hogy eltartsa a kis fenekemet.
2023. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!