Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! 15-25 közöttiek ti...

Fiatalok! 15-25 közöttiek ti mennyit találkoztok naponta a barátotokkal barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
elsősorban egyetemistákra lennék kíváncsi most én is az lettem és a barátom hiányolja hogy többet együtt legyünk pedig naponta vele vagyok 3-4órát és van hogy ott is alszom, ha tehetném többet is vele lennék de szüleim még nem szeretnék, hogy rendszeresen ott aludjak nála. És persze az egyetemre is tanulnom kéne így nehéz összeegyeztetni mindent. 21/L
2010. okt. 16. 13:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy van barátod. 17/L
2010. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mi 1-2-3 hetente találkozunk, ilyenkor együtt töltünk 3-4 napot. Ha van valami olvasnivaló, vizsga stb, mindenki teszi a dolgát, tanul, olvas, jegyzetel.

Mi sajnos 15o km re egyetemistáskodunk egymástól, így van időnk tanulni hét közben, ha egy városban lennénk se lenne 3-4 órám naponta vele lenni (esetleg az éjszakával együtt).

Nekem még ezen kívül egy évem van, utána összeköltözünk.

Csak szervezés és hozzáállás kérdése, hogy mit, hogyan szervezel meg. Mi felfogtuk, hogy a közös jövőnk érdekében az a legfontosabb, hogy TANULJUNK, minden más ez után jön (ünnepek, évfordulók, találkozások, siránkozás, panasz stb.). Olyan is volt, hogy 1,5 hónapig nem találkoztunk vizsgaidőszakban (hol neki, hol nekem). Valamit valamiért.

Nekünk működött és a kapcsolatunk ma is kiegyensúlyozott (3 éve)

2010. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

de dolgozik...csak ő máshogy gondolja

nekem is a tanulás a legfontosabb mert azon múlik a jövő(nk)


köszi hogy írtatok:(

2010. okt. 16. 17:45
 14/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

mi mindig igy fogtuk fel a dolgokat, és most is igy állok hozzá minden keserű nélküle töltött naphoz. Néhány év és boldogok lehetünk együtt, lehetőleg diplomával a kezünkben. Most ez van ezt kell szeretni...

2010. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Együtt élünk.:) 21/L 22/F
2010. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!