Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek közös programjaink....

Nincsenek közös programjaink. Működhet így egy most induló kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párommal 3 hónapja vagyunk együtt, de még egy, olyan alkalom sem volt, hogy ketten elmenjünk valahová, vagy egy megszervezett napot együtt töltsünk. Nagyon szeretjük egymást, és ezért is bánt a dolog, mert úgy érzem nincs is rá igénye. Az én dolgom lenne erőltetni?

21/L


2010. okt. 17. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy szeret téged?

A kapcsoalt elején inkább a férfi dolga, elvégre neki kéne udvarolni, bár lehet egye tkéne neked szervezni,e gy mozit vagy valamit, utána,hát,ha észhez tér.

Egyébként vele kéne megbeszélned,mert így egy kapcsolat sem képes müködni!

2010. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő hozzászólást! A kapcsolatunkkal semmi gond nincs, nagyon szeretjük egymást, csak ez az egy hiányzik, és ez hosszabb távon lefogja építeni a kapcsolatunkat. Igaz nehezen tudjuk összeegyeztetni az időnket, de ez nem lenne kifogás. És ami engem a legjobban bánt, hogy attól függetlenül, hogy mi is sok időt töltünk együtt, a haverjaival mindig talál valami közös programot.
2010. okt. 17. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy szereti, csak pasi.

Kérdező, ne hallgass a károgókra! Hát mibe kerül azt mondani a te kis lusta párodnak amikor átmegy hozzátok: "jaj drága, egész nap olvastam, muszáj kiszellőztetni a fejem. Menjünk fel a Normafához!" Vagy Citadella, vagy akármibármi.

Az én barátom is borzalmasan lusta, maximum moziban voltunk (ami 12 méterre van a lakástól), de a végén még azt is elértem, hogy parkba, pokróccal, könyvvel kijöjjön velem., és egy vasárnapot így töltsünk kettesben. Se tv, se laptop, se kufirc... És ezt kapd ki! Jól érezte magát! ;)

Szóval vedd a kezedbe te az irányítást, nem kell itt semmit szervezni, mondd ha vhová szívesen mennél, veszitek a kabátot és mentek.

Még sok szép együtt töltött hónapot nektek!

25N

2010. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gratis30 válasza:
Én azt vallom, hogy közös progik nélkül nem működik semmi. Ha nekem mehetnékem van párom ha nincs hozzá kedve is velem tart, viszont ugyanez. 2 éve vagyunk együtt és tiszteljük egymásba, hogy mindkettőnknek más a fontos. Mindegy végülis mi a közös progi, de együtt vagyunk. Gondolj csak bele ha 3 hónap után sincs közös progi, mi lesz akkor ha már 30 évet lehúztatok együtt? Rossz belegondolni.
2010. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem működhet.Mi 15 éves házasok vagyunk, de ha a hétvégén nincsen programunk, akkor vagy én borulok ki, vagy a férjem, vagy a fiunk.Megszoktuk, és kell is a közös élmény.Számomra ez elképzelhetetlen, és tuti, hogy nincsen jövője!
2010. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Először mindenképp megpróbálok változtatni, ha nem megy egyértelmű, h nem működik.
2010. okt. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!