Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha a pasitok minden...

Csajok! Ha a pasitok minden nap agyba bujna veletek, de tudjatok hogy meg rengeteg hazimunkatok van es esetleg mar faradtak is vagytok, hogyan tesztek eleget mindennek?

Figyelt kérdés
Szoval szerintem mint minden no mint en is , mindig talaltok mit csinalni otthol, fozes , takaritas , mosas stb. es melo utan ezt eleg nehez is beosztani es mire az agyba ertek hullak vagytok!
2010. okt. 17. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeretem annyira, hogy ezt ne éreztessem vele. Ő meg szeret annyira, hogy észrevegye jelek nélkül is....
2010. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én egy jó szexhez sosem vagyok fáradt! Még akkor sem, ha 12 órás éjszakai műszak után jövök haza.
2010. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!Csak en arra gondolok, hogy mondjuk hazaertek,aztan agybabujas(az se 30 perc, mert ki kell elvezni minden percet) aztan te nekiallsz a hazimunkanak(amire mar nem marad tul sok idod es kedved) es ennyi! es ha minden nap elobb agyba bujsz es aztn hazimunka elobb utobb felgyulik a hazimunka es ettol frusztralt leszel!mert en legalabb is szeretem ha minden a helyen van itthol
2010. okt. 17. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Kompromisszum! És különben is van önkielégítés, még egy párkapcsolatban is! Legfeljebb besegítesz.
2010. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen a kompromisszum....csakhogy o minden nap igenyeli
2010. okt. 17. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:
A szex nálunk sem a házimunka rovására megy. Nem csak a te feladatod, besegíthet ő is.
2010. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

a pasik minden órában legalább kétszer igénylik.

Én meg bármennyire igénylem a jó szexet, 12 órás műszakom, plusz az otthoni elpakolások után nincs rá erőm, az hogy meg széttegyem a lábam és hagyjam magam, számomra igénytelen, ezért nem is teszek ilyet. Vagy ott vagyok agyilag is vagy nem csináljuk.

Az én barátom is tipikus férfi, de ha fáradt vagyok szólok neki, hogy bocs, de fáradt vagyok, majd reggelre áttoljuk.

Amúgy sem gondolom, hogy egy normálisan működő kapcsolatban a szexnek kéne az első helyen állnia és annak, hogy a pasimat akkor is kielégítsem, ha hulla vagyok.

Szeretem a jó szexet, de nekem nem létszükséglet.

Azért a 12 órás műszakból hazatérő nőt megnézném, hogy vonaglik tüzesen a hapsiján....persze attól is függ ki mit dolgozik....

2010. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
teljesen egyetertek az utolso hozzaszoloval, koszi szepen
2010. okt. 17. 17:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a pasid igényli minden nap a szexet, Te meg igényeld minden nap a házimunkába való besegítést. Ennyi.

29/N

2010. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ez úgy megy, hogy hazaérünk, megcsináljuk a házimunkát KÖZÖSEN, majd vacsorázunk és 10 órakor kb. ágyba bújunk. Ha van ereje MINDKETTŐNKNEK, és van kedvünk, akkor szexelünk. Mivel segít, ezért 1) ő is elfárad, 2) én is kevésbé fáradok el, és így jó eséllyel azonos hullámhosszon vagyunk. És azzal, hogy előbb csináljuk a házimunkát, az sem marad el.
2010. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!