Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha a pasitok minden...

Csajok! Ha a pasitok minden nap agyba bujna veletek, de tudjatok hogy meg rengeteg hazimunkatok van es esetleg mar faradtak is vagytok, hogyan tesztek eleget mindennek?

Figyelt kérdés
Szoval szerintem mint minden no mint en is , mindig talaltok mit csinalni otthol, fozes , takaritas , mosas stb. es melo utan ezt eleg nehez is beosztani es mire az agyba ertek hullak vagytok!
2010. okt. 17. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nálunk úgy működik,hogy hazaérünk nagyjából egyszerre,fürdés,szex,főzünk együtt,ha van kedv akkor elpakolunk együtt...ha nincs,akkor marad másnapras...

együttlenni fontosabb szerintem mint hogy el legyen mosva a mosatlan vagy ki legyen porszivózva...és nem 1-2 éve vagyunk együtt,hogy még ujdonság varázsa lenne...

2010. okt. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

dolgozok, takaritok, tanulok...hulla fáradt vagyok és még igy is jobban igénylem a szexet mint a párom..sose tudnék túl fáradt lenni hozzá..max ha már összeestem...

22L

2010. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!