Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, ha a szülő megmondj...

Milyen az, ha a szülő megmondja a gyerekének, hogy megbánta hogy megszülte őt?

Figyelt kérdés

Jobban mondva ha újrakezdhetné nem vállalná be a gyereket.

Ez hallatán nem sértődik meg a gyerek?


2023. okt. 7. 17:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Rossz.
2023. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%
Nekem szarul esne de most mit csináljak, legalább őszinte.
2023. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
Én csak annyit mondanék rá hogy "Tévedni emberi dolog.."
2023. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
82%
Őszinte.
2023. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is van abban vmi hogy őszinte, mert a kepmutatas ennél sokkal rosszabb dolog lenne = ha kívül mutatja hogy milyen boldog, belül meg feszült az érzései miatt
2023. okt. 7. 17:57
 6/38 A kérdező kommentje:
De aki ezt kimondja a gyereknek az azt jelenti nem is szereti őt?
2023. okt. 7. 17:57
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
Én gyerekkoromban mondogattam anyának, hogy minek kellett megszulnie. Fogalmam sincs mit szólt hozzá. Nem mutatunk érzelmeket egymás felé.
2023. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%

"De aki ezt kimondja a gyereknek az azt jelenti nem is szereti őt?"


Nem, nem feltétlenül jelenti azt. Jelentheti azt is, hogy annyira nehéz számára a gyerekneveles, a gyerek eltero termeszete, az elkepzelttol homlokegyenesenen eltero személyisége, hogy egyszerűen nem bírja feldolgozni

2023. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Rossz szülő. Ha így érzi, akkor se a gyerekére teszi ezt a terhet, mert pontosan a gyerek hova tegye ezt az infót mégis? Ebből tényleg annyi lesz, hogy aztán lóg a levegőben és a gyerek azt hiszi nem szeretik. Nem neki kell tudni segíteni a szülőnek és megoldani a problémát, hanem a szülő viselkedjen felnőtt módjára és oldja meg és egy pszichológusnak sírja el, vagy bárki másnak. Ez így nem őszinteség... felelőtlenség ilyet mondani egy gyereknek.
2023. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy meg van rá az oka.
2023. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!