Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne essek...

Mit tegyek hogy ne essek depresszióba ha nem fogadnak el teljesen? A kérdés onnan ered hogy egy leszbikus 23 éves lány vagyok és elmondtam a családban de nem mindenkinek.De anyám aki tudja elfogadott de mégis megjegyzéseket tesz rám/másokra

Figyelt kérdés
A megjegyzések:pl lát két lányt akik együtt vannak " Úristen együtt vannak nem szégyellik maguk" stb de többször használják a családtagjaim a b**i szót ha meglátnak azonos neműeket együtt

nov. 30. 08:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem lehet elvarni, hogy fogadja el mindenki, kb eroltetni. Ennyi erovel fogadd el teis azt aki nem fogadja el
nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
68%
#11: az a különbség, hogy az egyik döntés kérdése, a másik meg nem.
nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
# 11: persze nem lehet erőszakkal elfogadtatni de az már szerintem egy másik dolog hogy megjegyzéseket tesznek jelenlétemben hogy azt érezzem hogy ez mennyire egy rossz és undorító dolog miközben én csak boldog szeretnék lenni úgyamúgy ahogyan mindenki más
nov. 30. 08:56
 14/29 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell mindent kilocsogni.
nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%
A család, az kemény téma, erre sajnos nincs jó ötletem. Másoknál szerintem gondolj arra, hogy addig lesznek csak előítéletesek, amíg nem ismernek meg személyesen, plusz az emberek feje tele van rengeteg mindennel, nem sokat fognak foglalkozni azzal, hogy miben vagy más, mint a többiek. Amúgy sok minden miatt lehetnek mások előítéletesek veled szemben. Én pl. hetero vagyok, de a (sokkal) idősebb férfiakhoz vonzódom, erre is sokan furcsán néznek, de páradik alkalomra már nem jelent érdemi infót. Plusz szerintem az embernek érdemes egy kicsit megtanulnia a saját nem teljesen tankönyvszerű tulajdonságain is nevetni, ez is egy híd közted és mások között.
nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%

Abszolút megértelek. Szintén ilyesmi cipőben. Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan irj rám


29/n

nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%
Igazán nem fog sose elfogadni, inkább tolerál kb ez az a kategória.
nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
16%

Próbálkozhatsz fiúkkal barátkozni kezdetben. Sokkal elfogadóbb az ellenkező nem és könnyebb barátkozni. A visszahúzódó fiúkat is sokkal jobban elfogadják a lányok és ez fordítva is igaz. Ha nyitsz a fiúk felé borítékolható hogy lesznek barátaid, ez önbizalmat ad, és akkor már a lányok sem lesznek kemény diók.


Arra vigyázz hogy ne használjanak ki és lépjék át a határaidat. Önbizalomhiány esetén ezt könnyen megengedi az ember. Ha már valami kellemetlen, ott a határ.

nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell olyan helyre járni, ahol bántanak bármi miatt. Ennyire egyszerű a képlet.


Anyám és szeretem - nagy érv, tényleg, minden józanságnak híján. Akkor szeresd, és viseld el, hogy számára nem vagy fontos - vagy a nemi identitásod.


Én kevesebbért megszakítottam a kapcsolatot velük.

nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
23%

Nos, személy szerint a női homoszxualitással nincs bajom, mert nem jár a férfi nemi szerv vgbélbe történő dugdosásával. Ellenben a családodnak lehet nehéz azt is feldolgozni, hogy akkor a részedről kifújt, garantáltan nem lesz vér szerinti unoka. Már ha nem vagy bi.

Nem véletlen hogy a férfiakra használják a b.zi szót, nőkre nem. Mielőtt még valaki homofóbiával vádolna, azt sem kedvelem,ha egy férfi nőnek "csinálja meg" a se..ét. Gusztustalan, ki a fsz élvezi a szrszagú szxet? Ehhez tenyleg degeneráltnak kell lenni. Elég a szrszagot a wcben elviselni,,de hogy ezt valakik még a háló szobába is bevigyék? No mindegy. Kérdésedre válaszolva időt kell nekik hagyni. De hol lát anyukád noket egyutt? Éloben azért elég kevesen vállalják fel.

nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!