Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne essek...

Mit tegyek hogy ne essek depresszióba ha nem fogadnak el teljesen? A kérdés onnan ered hogy egy leszbikus 23 éves lány vagyok és elmondtam a családban de nem mindenkinek.De anyám aki tudja elfogadott de mégis megjegyzéseket tesz rám/másokra

Figyelt kérdés
A megjegyzések:pl lát két lányt akik együtt vannak " Úristen együtt vannak nem szégyellik maguk" stb de többször használják a családtagjaim a b**i szót ha meglátnak azonos neműeket együtt

nov. 30. 08:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%

Mióta tudják?

Mert, ha már rég, akkor valószínű nem fogja elfogadni.

Valahogy tudasd velem, ez nem egy döntés volt.

nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
#21: 2 éve tudja de már 1 éve külön lakom
nov. 30. 14:08
 23/29 anonim ***** válasza:
15%

#20


Neked fogalmad sincs az anális szexről!

nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Lmbtq ide vagy oda, családon belül a másságot még mindig nem fogadják el. Hogy nálatok miért nem, azt ők tudják.

Gyereket szülhetsz fizikai apa nélkül is. Inkább itt a mit szól majd Julika néni a sarki boltban szitu lehet.

nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
Miert lenne dontes kerdese hogy elfogadja valaki? En nezni se birom ha egy ferfi afektalva beszel, csajoskodik esetleg masik ferfihoz hozzaer vagy barmi elottem. Filmeket is egybol elkapcsom nem tehetek rola hogy nem birom nezni se.. a leszbikkel nincs ilyen gondom 😅
nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
12%
#25, te biztos pasi vagy, a leszbikkel nincs gondod, mi? Akkor nem fordulsz el, még hangerőt is raksz a tvre 😀😀
nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld kizárni a beszólásokat, és ajánlom az önbizalomdejlesztő foglalkozásokat
dec. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
34%

Egyetértek a 25tel, pasikat, a langyi stilust nem bírom nézni.

A mondern csalad, alapbol egy ripacskodas, bár ott nem tudom volt-e kifejezett, kozeledés egymas felé. Ott is nyiltan tudom hogy együtt voltak, meg se volt kínos. De a tobbi sorozatban annyira erőltett maszlag.. lenyomjak a torkomon, ezt a meleg pasis témát, hányok tőle. Megjátszás az egész, maguk se hisznek el semmit az egészből, annyira latni h idegen a téma.

A sense8ba láttam egyedül eddig jo meleg párost. Pasik voltam, es meg is maradtak annak. Ott talan még élveztem is a szexualis fűtést.

dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
91%

Az önbizalom mindenképpen fontos, ne mások véleményére építsed ezt rá hanem saját magadra.


A családoddal pedig ezt le kell rendezni vagy el kell engedni azokat akiknek fontosabb a te nemi identitásod mint te magad.

Nem hinném hogy nem lenne képes valaki arra hogy disztingváljon más előtt legalább addig amíg te ott vagy. Mekkora erőfeszítés az hogy nem bzizik meg nem tesz megjegyzéseket előtted ebben a témában?

Én se értek egyet azzal ahogy más éli az életét és én sem teszek másokra megjegyzéseket, mint dagadt disznó és társai.


Sarkadra kell állnod és tudadtni kell velük hogy nem vagy hajlandó velük időt tölteni ha sértegetnek téged.



#25 -28 Azért kissé vicces hogy a melegekkel bajotok van de ha két lezbi van akkor máris teljesen oké minden. Egyébként közel sem minden meleg beszél afektálva, sőt az esetek felében fel se merül benned hogy valaki meleg.

dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!