Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak fontosabb az anyja...

A páromnak fontosabb az anyja mint én. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szó esett erről, az én felfogásom szerint ha egy férfi megházasodik,a feleséget kell első helyre tenni nem az anyját. Mi még nem tartunk házasságnál,de szerinte az anyja fontosabb mint akárki,mint a jövendőbeli felesége,mindenkinél. Ha telefonon beszélünk és hívja az anyja engem rögtön kinyom,de ha én hívom mikor az anyjával beszél nekem nem veszi fel.. messze laknak a szülei, más országban,és azt mondta ha választania kellene hogy velem tölti az újévet vagy a szüleivel akkor a szüleit választaná. Azt hittem egy kapcsolatban az a normális ha kettesben vagyunk ilyen eseményeken,aztán utána persze mehetünk látogatóba…Valamint azt a példát is felhozta,hogy ha ő vezet akkor az anyját ültetné maga mellé nem a feleségét… szerinte ez mindennél fontosabb,hogy tiszteljük a szüleinket,ami igaz is de nem sok ez? Vagy én gondolom rosszul hogy előbb a párod jön és utána anyád?

dec. 14. 12:37
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen normális.
dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen kapcsolatban a kérdező saját magát is félrevezeti, mert a partnere nem a "párja". Nem felnőtt személyiség, hanem ahogy előttem említették, még gyerek és ezt nyíltan is megmondja, tehát furcsa, hogy ezt a kérdező eddig még nem vette tudomásul.
dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
84%

5: Itt nem csak erről van szó... Egyrészről konkrétan kimondta, hogy nem olyan fontos neki a párja és nem is lesz. Másrészről anyuci telefonálása esetén és ünnepek esetén a kapcsolata megszűnik. Ez itt a nem normális állapot.


Persze lehet ezzel alapozni, ha már kimondta... De nem komoly kapcsolatként.

dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagy érett a párkapcsolatra sem te, sem a pasid.


Nem rangsorolunk, emberi kapcsolatok között


Persze fontos vagy neki te is, de azért továbbra is ott a családja, barátai, előző életé

dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%

12: A csajom-pasim nem csak egy dugóeszköz, hanem ugyanúgy egyenrangúan a családtagom!! Itt az a baj, hogy a csaj állna normálisabban a kapcsolathoz és a pasi nem ugyanúgy gondolkodik. A pasi éretlen ehhez!


35/F

dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem normális. Már felnőtt férfi. Le kéne válnia az édesanyjáról. Szerintem is kell hogy legyen egy fontossági sorrend, amiben az első helyen a párnak/házastársnak kell állnia. Mert ez az élet rendje. Nem azt mondom hogy egy idő után mindenki fordítson hátat a szüleinek, de szerintem ha már az ember lányának van egy komoly kapcsolata, onnantól kezdve változik az értékrend és ő az első.
dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
3%
16. De csajom és csajom közt is van különbség. Mert lehet csak a szexháziállatom, de lehet a NAGY Ő is. Viszont ettől még az anyám lesz mindig mellettem, nem egy csaj, aki lelép..., sőt, szóba sem áll velem, ha nem keresek 500-at, meg nem vagyok 180.
dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%

"A csajom meg egy nő, akit éppen qúrok. És ismerve a nők gerinctelenségét, BÁRMIKOR leléphet."


Gerinctelenséget ír le, miután azt is odahányta, hogy a "nő, akit kúrok". Proli C.

dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
15%
19. Elárulom, hogy SOK NŐ, is csak qúrópajtinak tartja a pasiját. Mint az a sok felsősulis csaj, akinek van egy "korban hozzá illő", sulis pasija, de közben a tanára meg a gyakorlati hely főnöke rakja, és ő is azt akarja levadászni, a pénz miatt.
dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
20%

A szilveszteres dolog túlzás, de az autós nem biztos.

A másik, meg nincs olyan, hogy fontosabb. Nincs olyan, hogy a feleség fontosabb, mint az anyánk (normális családban). A házasságok felel válással végződik, anyád meg az anyád marad. Viszon mindegyik máshogy fontos. Nem lehet ez rangsorba tenni.

Kevesebbet hisztizz kérdező, és ne provokálj ki ilyen válaszokat a párodtól, aki ráadásul még nem is a férjed és családotok sincs. Ha így folytatod, nem is lesz.

dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!